Головна » Англійська мова »

 скачати
Школа віднімає масу часу в житті дітей - уроки, позакласні заходи, домашні завдання. Та ще дитині треба встигнути і на свіжому повітрі погуляти і з батьками та друзями поспілкуватися, поїсти і відпочити. Тому батьки часто допомагають своєму школяреві як можуть, пояснюючи те, що дитина не розуміє при виконанні вправ, заданих додому, а також перевіряючи правильність виконаних. І тут батькам реальну підтримку надасть ГДЗ (Відповіді) Зошит Англійська мова 4 клас Павліченко. Ретельно підібрані і правильно виконані домашні завдання стануть унікальною знахідкою для батьків.
Переглянути

 скачати
ГДЗ (Відповіді) Workbook Зошит Англійська мова 4 клас Косован - до підручника Несвіт особливо незамінні для батьків, які мріють про підвищення успішність своїх дітей. Адже для якісної перевірки домашнього завдання слід тільки знайти потрібну сторінку, уважно вивчити представлену на ній інформацію і порівняти з тими відповідями, до яких прийшов учень самостійно.
Переглянути

 скачати
Вивчення іноземних мов стає звісно ж все більш популярним в сучасному суспільстві. Також будь-який хоч трохи грамотний фахівець зобов'язаний знати хоча б англійську мову. Ось чому і в школі ця дисципліна викладається з початкової школи, а програма її - обширна і важка.
Переглянути

 скачати
Сучасна молодь живе в спілкуванні. Завдяки інтернету, підлітки отримали можливість тісніше спілкуватися з ровесниками майже з усього світу. І спілкування це ведеться англійською мовою. Підлітки встановлюють нові зв'язки, знаходять друзів. Але щоб усе це стало можливим, їм треба як слід вчити англійську мову.
Переглянути

 скачати
Шкільна програма має на увазі і самостійну підготовку учнів з англійської мови, в ході якої слід не тільки запам'ятати нові слова, а також виконати вправи різної складності. Неоціненну допомогу в останньому випадку нададуть ГДЗ Англійська мова 7 клас Калініна 2015 рік, розроблені висококваліфікованими філологами.
Переглянути

1-5 6-10 11-15 ... 71-75 76-79