Головна Англійська мова » 5 клас

Сортувати за: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Завантаженням · Переглядам
 скачати
Практично у всіх школах в нашій країні вивчення англійської мови є обов'язковим. Причому нерідко програма з англійської може випереджати програми з інших предметів.
Переглянути

 скачати
У п'ятому класі багато батьків скаржаться на те, що їх навіть найздібніші діти починають отримувати значно нижчі, порівняно з початковою школою, бали. І це не дивно: адже програма п'ятого класу насичена новими для дитини предметами, об'ємними і складними домашніми завданнями.
Переглянути

 скачати
Щоб виконати звісно домашні завдання з англійської мови багатьом п'ятикласникам необхідна додаткова допомога з боку батьків і також старших товаришів. 
Переглянути

 скачати
Сьогодні школярі повинні не тільки вивчати англійську мову, але й добре розуміти його. До цієї дисципліни потрібно ставитися з підвищеною увагою, як під час шкільних уроків, так і в процесі виконання домашньої роботи. 
Переглянути

 скачати
З переходом до основної програми навчання в середній школі найчастіше пов'язаний ряд труднощів. Одним з них є адаптація учнів до підвищених вимог знання предметів.
Переглянути

1-5 6-10 11-13

Розділ цілком присвячений відповідям , вказівкам і ГДЗ основної іноземної - англійської мови 5 класів . Саме зараз , мабуть , починається « перевірка на міцність» , коли діти вже дорослішають , з'являється більше « навчальної роботи », ніж раніше , більше десятка різних викладачів і нові предмети. Власне , англійська в цей час , до слова , також міняє (як правило) вчителя , може викликати певні труднощі. Мабуть , їх пояснення може лежати в багатьох півплощин , однак , основними з яких будуть психологічні ( адаптація) та комунікативні труднощі ( в основному , пов'язані з педагогом , по-іншому , часом , що викладає дисципліну , ніж попередник ) . У будь-якій ситуації , подібні відповіді, коментарі з англійської цілком застосовні батьками діток , охочими надати реальну допомогу в осягненні « граніту » науки . Адже кожен батько , виділивши пару- трійку годин , зуміє , по-перше , дохідливо розібрати тему з дитиною , по-друге , перевірити виконання заданого додому блоку вправ , і , по...