Головна » Бібліотека учня

Сортувати за: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Завантаженням · Переглядам
 скачати
У третьому класі школярі розбирають вже більш глобальні питання, такі як економіка та подорожі по різних країнах. Дитина починає розуміти відмінності в різних культурах, усвідомлює, чим різняться політичні та релігійні погляди. Природно, що у школярів такий потік інформації може викликати труднощі, особливо якщо на уроках не приділяється достатньо уваги кожному учневі.
Переглянути

 скачати
У четвертому класі одним з найбільш об'ємних і різнобічних предметів визнаний «Я у світі». По суті в цьому предметі пов'язані багато дані з більш дорослих дисциплін, які будуть вивчатися учнями в середній і старшій школі.
Переглянути

 скачати
Вашій увазі ГДЗ за новою програмою 2015 року з французької мови 4 клас Чумак Н. П., Кривошеєва Т. В. дасть змогу засвоїти більше матеріалу і краще готуватись до уроків. Вивчення іноземних мов в школі ніколи не вирізнялося легкої можливістю їх засвоєння. ГДЗ з французької мови для 5 класу Чумак Н. П., Кривошеєва Т. В., створений в допомогу учневі. А що користується небувалою популярністю посібник, видане в 2015 році, містить найбільш доступні й нескладні для дитини рішення вправ з підручника, докладні пояснення їх виконання та переклади.
Переглянути

 скачати
Як ви зрозуміли збірник призначений для ДПА-2015, а саме для учнів 4-х класів, звісно ж збірник відповідає вимогам навчальних програм. Всі ці предмети є цікавими та корисними і знадобляться і в подальшому, адже учень переходить в середню школу і надалі буде вивчати математику та українську мову. Скачати збірник завдань 4 клас ДПА-2015 з читання, української мови, математики можна у нас.
Переглянути

 скачати
Предмет «Я і Україна» з'явився в шкільній програмі не так давно. Варто відзначити, що він сподобався численним учням, адже з його допомогою хлопці легко можуть дізнаватися багато цікавого про свою країну.
Переглянути

1-5 6-10 11-15 ... 51-55 56-59