Головна » Бібліотека вчителя

Факультативи з української мови та літератури

Факультативи з української мови та літератури скачати

Скачати повну версію

Назва: Факультативи з української мови та літератури
Автор: Приходченко К.І.
Рік: 2008
Сторінок: 157
Формат|Якість: pdf
Розмір: 47 мб
Мова: українська
У даному посібнику подано програми, тематичне планування, пояснювальні записки, а також методичні матеріали факультативних курсів тобто (спецкурсів) «Фразеологія перекладів», «Пароніми української мови», «Світова література в перекладах українських майстрів слова», а також «Олесь Гончар і слов’янські літератури», «Історія українського костюму».
Мета цього посібника — допомогти власне вчителю-словеснику, а також учням у підготовці до факультативних занять, тобто посібник буде сприяти орієнтації випускників на обрання різних професій, котрі пов’язані із філологією та лінгвістикою.
Пряме посилання
Переглядів: 887 | Завантажень: 133

Схоже з Бібліотека вчителя

Презентація на тему - ПЛАНЕТИ ...
Алгебра Г. М. Янченко, В. Р. К...
Презентація на тему - ПЕРЕРОБК...
Презентація на тему - Урок поч...
Презентація на тему - Наслідки...
Презентація на тему: архітекту...

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Факультативи з української мови та літератури який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Бібліотека вчителя". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!