Головна » Біологія

Сортувати за: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Завантаженням · Переглядам
 скачати
В ідеалі, учень повинен самостійно вчити всі поставлені йому домашні завдання. Але на практиці так виходить далеко не завжди. У деяких дітей відсутній інтерес чи здібностей до тих чи інших шкільних предметів, наприклад, до тієї ж біології. В результаті, дитина починає вередувати, лодирнічать при виконанні домашніх завдань з біології.
Переглянути

 скачати
Часто учні використовують Відповіді до робочого зошита з біології 7 клас Вихренко, Андерсон за новою програмою 2015 рік неправильно і тим самим шкодять самі собі - просто списують готові відповіді з його сторінок. Головною помилкою учнів часто є бездумне списування інформації зі сторінок посібника. У цьому випадку школяр може нашкодити собі і ще більше заплутатися в непростому таємничому світі фізики. Краще всього не звертатися за допомогою до обговорюваного посібника до тих пір, поки завдання не буде виконано самостійно. Тільки після цього варто вивчити ГДЗ, знайти на їхніх сторінках правильні відповіді і звірити з власними результатами.
Переглянути

 скачати
При підготовці звісно ж до різноманітних шкільних предметів, сам учень повинен прийняти рішення, потрібні йому книги із серії ГДЗ чи ні. Також можна сказати, що вони є відмінною підмогою в підготовці не лише до точних наук, а й до різноманітних гуманітарних дисциплін, у тому числі і до біології.
Переглянути

 скачати
ГДЗ Біологія 7 клас Остапченко 2015 рік
Переглянути

 скачати
Вашій увазі ГДР або ж ГДЗ 6 клас Балан з біології до зошита для практичних робіт (лабораторних робіт) сам предмет є цікавим, багато школярів люблять даний предмет.
Переглянути

1-5 6-10 11-15 ... 26-30 31-32

На цій сторінці ми спробували зібрати рішення та відповіді до підручників і робочих зошитів по біології з 5 по 11 клас. Нагадуємо, що бездумне списування ГДЗ не додасть Вам знань, тому користуйтеся нашими шпаргалками лише для прояснення важких моментів і, по можливості, намагайтеся виконати все самі.