Головна » Географія

Сортувати за: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Завантаженням · Переглядам
 скачати
Маючи перед собою Відповіді Зошит для практичних робіт Географія 7 клас материки та океани (Нова програма 2015), кожен школяр отримує можливість своєчасно виправити помилки, допущені під час виконання письмової роботи. Такий підхід до домашнього завдання дозволить не тільки поліпшити успішність, а також пробудити інтерес до дисципліни, оскільки її вивчення буде даватися легше, а матеріал виявиться в рази зрозуміліше. Перед контрольною роботою кожен учень зможе ознайомитися з вірними відповідями заздалегідь.
Переглянути

 скачати
Відповіді на Тест контроль географія 7 клас.
Переглянути

 скачати
Кожному школяру допоможуть звісно ж посібник гдз, або ж відповіді до підручника зі різних предметів, ваші й увазі відповіді на практичні роботи або ж просто готові практичні роботи Стадник географія 7 клас.
Переглянути

 скачати
Цікавий предмет географія, багатьом учням подобаєтсья даний предмет, адже з цього предмету можна дізнатись про культуру, населення, природу, тваринний світ інших країн і це звісно ж цікаво, вашій увазі пропонуємо відповіді також на практичні роботи 6 клас географія Стадник 2012.
Переглянути

 скачати
Чудова можливість як найкраще звісно ж підготуватись до тест-контролю із такого предмету як географія у 6 класі завдяки цьому посібнику.
Переглянути

1-5 6-10 11-14