Головна » Готові твори

Сортувати за: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Завантаженням · Переглядам
 скачати
Настає весна, все кругом оживає, цвіте і пахне. Найкрасивіший місяць весни це травень, так як природа вже пахне зеленню. Травневий день особливо красивий; чисте блакитне небо над головою, легкий вітерець, свіже повітря і смарагдові дерева.
Переглянути

 скачати
З самого початку навчального року я згадувала літо. Синє море, білий пляж, морські прогулянки на катері, екскурсії по історичних місцях ... Тільки бронзовий загар да жменю черепашок в кришталевій вазі - от і все, що залишилося від моїх літніх канікул.
Переглянути

 скачати
Зимові канікули це прекрасно! Адже саме в зимові канікули можна зустріти Новий Рік, Різдво і просто погуляти з друзями, покататися на лижах і ковзанах! У ці канікули я з подружкою зустрічала Новий рік, було дуже весело. Спочатку ми сиділи з гостями і грали у веселі настільні ігри вдома, а після 12 години вийшли на вулицю і грали в сніжки, каталися на ковзанах, пускали феєрверки і милувалися бенгальськими вогниками ..... Одним словом свої зимові канікули я провів (а) з користю і головне ВЕСЕЛО!
Переглянути

 скачати
Коли моїх друзів запитують: «Яке саме незабутню подорож ти випробував у своєму житті?», То вони найчастіше розповідають про проведені спільно з батьками відпустках де-небудь на морі в жарких місцях, і найчастіше за кордоном. 
Переглянути

 скачати
Який би для мене була країна Знань? Якщо поміркувати і додати нотки фантазії, то можна уявити багато цікавого. Для початку вона ділилася б на міста, які присутні в кожній справжній країні. Але так як це незвичайна країна, міста повинні бути наповнені жителями, які б допомогли подорожує людині отримувати багато знань.
Переглянути

1-5 6-10 11-15 ... 181-185 186-188

У багатьох навчальних закладах потрібно написати твір з української мови та літератури, для того щоб успішно скласти випускні іспити і пройти вступні випробування. Отримати високий бал хоче кожен, однак для цього необхідно добре попрацювати. Пам'ятайте, викладачами цей вид робіт оцінюються дуже суворо. Щоб зробити завдання на «відмінно», потрібно не тільки добре розбиратися в проблемі, що розглядається / питанні, але мати власну точку зору, а також вміти висловлювати її. Але й цього недостатньо. Хороше твір складається з формулювання проблеми, коментарів до неї, позиції автора (тобто учня), підкріплення власної думки переконливими аргументами. Якщо ви думаєте, що не вмієте писати твори з російської мови, складно і красиво висловлювати власні думки, запрошуємо вас відвідати даний розділ. Нам вдалося сформувати велику базу робіт на найпопулярніші теми, які року від року з'являються у шкільній програмі. Ви, шановні користувачі, можете завантажити твори на найрізноманітніші теми...