Головна » Готові твори

Я і моя батьківщина

Я і моя батьківщина скачати

Скачати повну версію

У своєму творі я хочу обговорити одну з найважливіших проблем всього людства. Мені здається, що кожен з нас хоча б один раз у житті повинен задуматися про те, яким повітрям ми дихаємо, яку воду п'ємо і який вплив на навколишнє середовище роблять викиди заводів і фабрик. Вчені підтвердили, що природа спочатку не була такою забрудненої як зараз. У Конституції написано, що громадяни нашої країни мають права на сприятливе навколишнє середовище, на достовірну інформацію з радіаційну обстановку, концентрації шкідливих речовин, місцях поховання небезпечних відходів.
Людині необхідно пам'ятати, що в процесі своєї господарської діяльності він не повинен порушувати екологічну рівновагу в природі, що може призвести до загибелі нашої цивілізації і всього живого на Землі.
Люди активно вторгаються в природне середовище. І найчастіше це згубним чином позначається на природних процесах, необхідних для існування самого життя. Стрімко зростає число видів рослин і тварин, заносяться до Червоної книги. Через нерозумної господарської діяльності людини гинуть ліси, перетворюються на пустелі родючі ріллі, міліють і засмічуються озера , забруднюється все довкілля. Люди самі стають жертвами своїх необдуманих дій . У світі через погану екологію зростає число розумово і фізично неповноцінних дітей, а також людей, що страждають невиліковними хворобами. Ці проблеми торкнулися і наш район . Розташований в межах міста Суворова Шамотну завод, що виробляє вогнетривку цеглу, в процесі своєї діяльності викидає в атмосферу продукти горіння і випалення, не маючи достатніх засобів очищення відпрацьованих відходів. Завод існує вже багато років , однак модернізація технологічного процесу для поліпшення екологічної обстановки не здійснювалася. Ці шкідливі викиди підприємства осідають не тільки на території заводу, а й по

всьому району . Шкідливі мікроелементи осідають на листках, травах, вдихаются людьми і тваринами , що призводить до легеневих захворювань . На цьому підприємстві найпоширеніше професійне захворювання робітників - силікоз.
Особливість загрожує екологічної кризи - це загальний характер. Ця проблема в сучасності носить глобальний , загальнопланетарній характер. Вирішити її можливо лише спільними зусиллями всього людства.
У природі все підпорядковане законам сообразности, взаємопов'язаності і впорядкованості . Внесення до законів природи хаосу і непродуманого експериментаторства загрожує порушити сформований природний баланс . Це неминуче спричинить загибель не тільки самої природи , а й ланки її « живого ланцюга » - людини. На початку 70 -х років було багато проектів про перекидання течії північних річок на південь, щоб збільшити число земель для застосування в сільському господарстві. Вчених мало хвилювали наслідки зміни клімату, порушення балансу в природі при реалізації цих проектів. Тільки на сучасному етапі молоді вчені довели науковими методами, що вигода від здійснення цих проектів незначна мала в порівнянні з тією шкодою, які вони могли завдати природі .
Пряме посилання
Переглядів: 249 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Презентація на тему Австрія
Презентація на тему - Сили вза...
Алгебра П. Щербань, розв'я...
Презентація на тему - Money (Г...
Твір на тему: Пам'ятки США
Фізика Л. Е. Генденштейн 7 кла...

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Я і моя батьківщина який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!