Я і моя батьківщина скачати обо дивитися онлайн - Довідник
Головна » Готові твори

Я і моя батьківщина

Я і моя батьківщина скачати

Скачати повну версію

У своєму творі я хочу обговорити одну з найважливіших проблем всього людства. Мені здається, що кожен з нас хоча б один раз у житті повинен задуматися про те, яким повітрям ми дихаємо, яку воду п'ємо і який вплив на навколишнє середовище роблять викиди заводів і фабрик. Вчені підтвердили, що природа спочатку не була такою забрудненої як зараз. У Конституції написано, що громадяни нашої країни мають права на сприятливе навколишнє середовище, на достовірну інформацію з радіаційну обстановку, концентрації шкідливих речовин, місцях поховання небезпечних відходів.
Людині необхідно пам'ятати, що в процесі своєї господарської діяльності він не повинен порушувати екологічну рівновагу в природі, що може призвести до загибелі нашої цивілізації і всього живого на Землі.
Люди активно вторгаються в природне середовище. І найчастіше це згубним чином позначається на природних процесах, необхідних для існування самого життя. Стрімко зростає число видів рослин і тварин, заносяться до Червоної книги. Через нерозумної господарської діяльності людини гинуть ліси, перетворюються на пустелі родючі ріллі, міліють і засмічуються озера , забруднюється все довкілля. Люди самі стають жертвами своїх необдуманих дій . У світі через погану екологію зростає число розумово і фізично неповноцінних дітей, а також людей, що страждають невиліковними хворобами. Ці проблеми торкнулися і наш район . Розташований в межах міста Суворова Шамотну завод, що виробляє вогнетривку цеглу, в процесі своєї діяльності викидає в атмосферу продукти горіння і випалення, не маючи достатніх засобів очищення відпрацьованих відходів. Завод існує вже багато років , однак модернізація технологічного процесу для поліпшення екологічної обстановки не здійснювалася. Ці шкідливі викиди підприємства осідають не тільки на території заводу, а й по

всьому району . Шкідливі мікроелементи осідають на листках, травах, вдихаются людьми і тваринами , що призводить до легеневих захворювань . На цьому підприємстві найпоширеніше професійне захворювання робітників - силікоз.
Особливість загрожує екологічної кризи - це загальний характер. Ця проблема в сучасності носить глобальний , загальнопланетарній характер. Вирішити її можливо лише спільними зусиллями всього людства.
У природі все підпорядковане законам сообразности, взаємопов'язаності і впорядкованості . Внесення до законів природи хаосу і непродуманого експериментаторства загрожує порушити сформований природний баланс . Це неминуче спричинить загибель не тільки самої природи , а й ланки її « живого ланцюга » - людини. На початку 70 -х років було багато проектів про перекидання течії північних річок на південь, щоб збільшити число земель для застосування в сільському господарстві. Вчених мало хвилювали наслідки зміни клімату, порушення балансу в природі при реалізації цих проектів. Тільки на сучасному етапі молоді вчені довели науковими методами, що вигода від здійснення цих проектів незначна мала в порівнянні з тією шкодою, які вони могли завдати природі .
Переглядів: 193 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Презентація на тему - Типізова...
Готові лабораторні роботи з фі...
Презентація на тему - Функціон...
Англійська мова О. Д. Карпюк 1...
Презентація на тему - SCHOOL S...
Математика Г. П. Бевз, В. Г. Б...

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Я і моя батьківщина який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!