Головна » Готові твори

Як я провела літні канікули

Як я провела літні канікули скачати

Скачати повну версію

Ось і ще одне літо пролетіло зовсім непомітно. Зовсім скоро в школу... Від цієї думки і радісно, ​​і сумно водночас . Радісно, бо скоро я зустрінуся зі своїми шкільними друзями, з улюбленими вчителями, знову помчать важкі, але цікаві шкільні дні.
    А сумно тому, що закінчилися канікули і стільки цікавих подій залишилося позаду!
    Це літо я провела дуже весело і різноманітно. А також, як каже моя мама, з великою користю. Звичайно, адже дуже багато часу я присвятила своєму молодшому братикові. Він у нас зовсім ще крихітка - нещодавно йому виповнилося дев'ять місяців. Спочатку я думала, що з таким маленьким чоловічком мені буде нецікаво. Не подумайте, що я не люблю свого брата! Ні, я його просто обожнюю ! Але раніше я залишалася з ним ненадовго - на годину або півтора. А цього літа мама була зайнята , і мені було потрібно проводити з братом по півдня .
    Спочатку мені здавалося це дуже важкою справою. Я хвилювалася , чи всі буду робити , чи не станеться чого. Але незабаром , коли я трохи звикла , все пішло як по маслу. Я ще краще впізнала свого брата , адже у мене була можливість довше поспостерігати за ним. Я з'ясувала , що цей малюк вже має свій характер. Він великий хитрюга, завжди домагається свого , причому будь-якими способами. Може оченятами показувати, що йому потрібно, може вимагати, а може просто волати, не перестаючи, якщо чогось не отримує.
    Ще мій братик дуже любить, коли йому читають книги. Я читала йому вголос казки Пушкіна та «Пригоди Робінзона Крузо» Д. Дефо. Але найулюбленішою книгою мого брата, без сумніву, є роман М. Твена «Пригоди Тома Сойєра». Слухаючи про витівки головного героя , брат затихав , здавалося, що він забував про все на світі. Мені здавалося, що він запам'ятовував усе прокази Тома , щоб повторити їх, коли підросте. Або придумати свої, такі ж цікаві та веселі .
    Загалом, той час , що я провела з братом , пішло мені на користь. Про це говорять і мої батьки. Я стала дорослішим і серйознішим . А ще - зблизилася з братом. Тепер я люблю його ще більше.
    Також цього літа я побувала в гостях у своєї бабусі Олени. Вона живе в селі, яка розташовується на березі річки Волги. Звичайно , я вже бачила цю річку, коли була маленькою. Але зараз я наче побачила її вперше. Волга здалася мені дуже широкою і красивою. Бабуся каже , що ця річка велична, що у неї довга і славна історія.
    І дійсно, Волга завжди була «судноплавною артерією» Росією. По ній йшло безліч кораблів , які перевозили найрізноманітніші товари. На берегах цієї річки розташовувалося багато купецьких міст, по Волзі тягнули баржі бурлаки , про цю ріку складали пісні  з неї писали картини .
    Я , звичайно, не могла не викупатися у Волзі . Вода в ній здалася мені напрочуд чистою і прозорою. Красиве зеленувате дно висвітлювало сонце , від води йшов неповторний запах теплою річки . А по всій поверхні Волги грали сонячні відблиски. І навіть коли закриєш очі , ці відблиски залишалися в пам'яті. Та й тепер , якщо згадувати Волгу, то ці сонячні зайчики - одне з найяскравіших вражень.
    Звичайно, багато приємних спогадів залишилося у мене і від життя в селі. Там я допомагала бабусі по господарству , вперше подоїла корову , доглядала за новонародженим телям , допомагала пасти корів. Крім цього, ми пекли з бабусею пишні сільські млинці , робили справжню російську кашу в печі.
    Ще я, звичайно ж, спілкувалася з сусідськими хлопцями. Ми багато часу проводили на вулиці, грали в різні ігри і просто розмовляли. А також іноді робили набіги на сусідні двори - рвали там яблука і груші. Тільки спочатку запитували дозвіл у господарів. А вони завжди дозволяли - всі в селі говорили , що цього року урожай на рідкість багатий .
    Час в селі пролетів непомітно, і мені довелося повертатися додому. На пам'ять про моїх літніх пригоди у мене залишилися спогади, фотографії і той досвід і знання, які я отримала. Збираючи все це разом , мені здається , що я провела чудове літо .
Пряме посилання
Переглядів: 2169 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Презентація на тему - Середньо...
Презентація на тему - Наслідки...
ГДЗ Українська мова 9 клас, С....
ГДЗ математика 5 клас. Збірник...
Презентація на тему: субкульту...
Презентація на тему - Клас зем...

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Як я провела літні канікули який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!