Головна » Готові твори

Як я провела літо

Як я провела літо скачати

Скачати повну версію

Як я провела літо.
     Настала осінь. Зовсім скоро закінчаться теплі деньки , а на зміну їм прийдуть нічні заморозки. Дерева знову облачатся в барвисті шати, і за вікном запанує довгоочікувана святково- урочиста атмосфера. Знову радісні , вбрані діти будуть з нетерпінням чекати першого , а випускники - свого останнього шкільного дзвінка. Безсумнівно , осінь- прекрасна пора, але все - ж шкода що пішло літо . Воно принесло нам стільки радості, цікавих вражень! Важко уявити людину, яка не хотіла б ще трохи поніжитися під ласкавим сонечком, викупатися в теплій річці, сходити в ліс за ягодами або погойдатися в гамаку на дачі!
     Мені , як і всім , літо принесло багато нових вражень. Розповім про день, який запам'ятався мені найбільше.
     Одного разу ми з друзями вирішили відправитися за річку на ніч. Дуже довго готувалися: знайшли човен , взяли в оренду намет, запаслися їжею , водою , теплими ковдрами. Всі з нетерпінням чекали цього дня , і ось він настав . Оля, Катя, Льоша, Діма і я зустрілися рано вранці в Лужках, і вже близько десяти годин були на протилежному березі Оки. Спочатку ми довго не могли підпливти - берега острівця заболочені, але все ж таки вдалося знайти невеликий пляж. Там було просто чудово: дрібний- дрібний білий пісочок , тепла вода, ласкаве сонечко ... Немов опинилися на безлюдному острові! Льоша з Дімою почали встановлювати намет, а ми пішли за дровами.
     Весь день було дуже весело: купалися , засмагали. З погодою нам пощастило - на небі ні хмаринки , палило сонце . Природно, цей день видався найкоротшим за все літо.
     Почало сутеніти, і ми розпалили багаття . Зазвичай я рідко звертаю увагу па небо, але в той вечір його неможливо було не помітити. Воно немов спалахнуло багрянцем , а потім відбилося в прохолодних, покритих дрібними брижами водах. На поверхні річки заграли відблиски. Ніколи не забуду це чарівне, зачаровує видовище . Око не відірвати ! Коли над горизонтом залишилася лише тонка яскраво- помаранчева смуга сонця, небо забарвилося в теплі сині і жовті тони. Було дуже красиво!
     Спати ми лягли вже під ранок, коли почало світати.
     Я прокинулася від шуму води, вилізла з-під численних ковдр і вийшла з намету . Хоча було рано , сонце палило щосили, а від річки приємно повіяло прохолодою. Я озирнулася. Наша намет стояв біля кущів, трохи цоб лежала надувний човен . Ближче до води розташовувалося вогнище. Незабаром прокинулися інші хлопці . Їжі практично не залишилося , тому ми вирішили ще раз скупатися і повертатися додому. Сказано -зроблено. Так як вода була холодною , ми з Ольгою спочатку пішли збирати речі, а Катя допомогла Льоші з Дімою скласти намет.
     Було близько другої години дня , сонце палило щосили . Вже хотілося додому , тому купатися довго не стали. Хлопці потягли човен до води , наша подорож добігало кінця . Навіть сумно стало. Раптом щось неголосно зашипів. Спочатку я не зрозуміла, в чому справа. Виявилося, в піску валялася порожня консервна банка!
     Минуло більше години. Ми не знали , що робити далі. Човен здулася, жоден телефон не працював. Вперше за останній час мені набридло пекуче сонце , страшенно хотілося їсти, пити. Щоб трохи відволіктися, Ольга дістала книгу, а ми з Катею почали пірнати за мідіями. Льоша і Діма вирішили обійти острів. Минуло ще сорок хвилин, а хлопці все не поверталися. Ми вже почали хвилюватися, коли услшалі неподалік їхні голоси. Виявилося, вони були не одні. Рибалки вирішили нам допомогти , дали свій човен. На цей раз ми все-таки перепливли річку, але додому повернулися лише пізно ввечері.
     Для мене цей день став самим незабутнім. Я навіть рада , що так вийшло , адже тепер про нашу подорож не зможуть забути і мої друзі! Шкода, звичайно, що літо пройшло , але сумувати не варто. Якою б не була погода за вікном, якщо тебе оточують вірні друзі, кожен день стане святом !
Пряме посилання
Переглядів: 250 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Презентація на тему - TRAVELLI...
Народне уявлення про добро і з...
Презентація на тему - FUN ACTI...
Презентація на тему: Війна за ...
Презентація на тему - ФІЗИЧНІ ...
КУЛЬТУРА РОСІЇ В КІНЦІ XIX - П...

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Як я провела літо який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!