Головна » Готові твори

Як я провела літо

Як я провела літо скачати

Скачати повну версію

Канікули, а особливо літні, найкраще свято для учня. Адже в цей час не потрібно складати іспити , сидіти за підручниками і вирішувати завдання.
    Всі проводять свої канікули по- різному: одні їдуть на дачу, інші в літні табори, а треті просто залишаються вдома, читають книги, дивляться телевізор і гуляють з друзями. Є й ті, хто їде за кордон. Так, наприклад, моя подруга цього літа була на Україні.
    Я ж провела майже всі канікули у бабусі. У селі я добре відпочила, тому що там немає такої метушні, як у місті, немає безлічі машин , які з ранку до ночі гудуть під вікнами. А також я познайомилася з новими подругами - Лізою і Діною. Ліза живе в сусідньому будинку. Вона дуже весела і хороша дівчина, ми з нею легко подружилися. Діна - розумна і симпатична одинадцятикласниця .
    Вечорами ми сиділи на лавочці , розповідали один одному секрети , цікаві історії.
    Першого серпня у Лізи був день народження. Я і Діна подарували їй величезного левеняти , іменинниця була дуже рада. На " варення " прийшли друзі та однокласники Лізи. Всі веселилися , слухали музику , танцювали.
    Я і Діна вирішили залишитися у Лізи на ніч. Коли всі гості розійшлися , ми допомогли подрузі прибратися , розглянули подарунки і захотіли спробувати викликати чийсь дух . Діна запалила свічки , я вимкнула світло , і ми сіли в коло. Ліза почала щось читати з книги ворожінь , а інші повторювали за нею. Раптом полум'я свічок початок коливатися , але ми продовжували . Несподівано я відчула , що хтось чи щось стоїть за моєю спиною. Я повернулась і побачила таке , що в мене трохи волосся на голові не встали дибки. Мумія з великими червоними очиськами стояла позаду мене , щось загрозливо бубоніла і пританцьовувала ... Неважко уявити , що було з нами в цей момент. Всі троє закричали в один голос , повскакивали з місць і побігли до дверей. Але як тільки ми наблизилися до неї , вона відкрилася , і увійшов хтось у чорній масці , з кухонним ножем у руках. Ми запищали ще голосніше , розбіглися по різних кутах. Я сховалася під стіл , Ліза під ліжко , а Діна взагалі залізла в шафу. І тут , коли ми вже були на межі непритомності , включився світло і пролунав оглушливий регіт. Я визирнула з-під свого укриття і побачила Андрія - брата Лізи , з шапкою на голові , і його друга Женю , обмотаного з голови до ніг туалетним папером ....
    Після шквалу неласкавих слів на їхню адресу ми трохи заспокоїлися , і, згадуючи все, що відбулося , почали заливатися сміхом.
    Крім того , за тиждень до школи я з сім'єю їздила на море. Не передати тих вражень , які захльостують тебе , коли ти бачиш цю безкрайню синяву ... Ти просто поринаєш у світ , в якому немає ні проблем , ні турбот ...
    Але , на жаль , канікули пролетіли швидко. Знову прийшла пора йти до школи , будувати відносини з вчителями і однокласниками , освоювати нові знання.
Пряме посилання
Переглядів: 413 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Презентація на тему: Павло Тич...
Презентація на тему - Шотланді...
Презентація на тему - TRAVELLI...
ГДЗ Українська мова 9 клас, С....
Презентація на тему - SYMBOLS ...
Факультативи з української мов...

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Як я провела літо який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!