Як я провела літо скачати обо дивитися онлайн - Довідник
Головна » Готові твори

Як я провела літо

Як я провела літо скачати

Скачати повну версію

Канікули, а особливо літні, найкраще свято для учня. Адже в цей час не потрібно складати іспити , сидіти за підручниками і вирішувати завдання.
    Всі проводять свої канікули по- різному: одні їдуть на дачу, інші в літні табори, а треті просто залишаються вдома, читають книги, дивляться телевізор і гуляють з друзями. Є й ті, хто їде за кордон. Так, наприклад, моя подруга цього літа була на Україні.
    Я ж провела майже всі канікули у бабусі. У селі я добре відпочила, тому що там немає такої метушні, як у місті, немає безлічі машин , які з ранку до ночі гудуть під вікнами. А також я познайомилася з новими подругами - Лізою і Діною. Ліза живе в сусідньому будинку. Вона дуже весела і хороша дівчина, ми з нею легко подружилися. Діна - розумна і симпатична одинадцятикласниця .
    Вечорами ми сиділи на лавочці , розповідали один одному секрети , цікаві історії.
    Першого серпня у Лізи був день народження. Я і Діна подарували їй величезного левеняти , іменинниця була дуже рада. На " варення " прийшли друзі та однокласники Лізи. Всі веселилися , слухали музику , танцювали.
    Я і Діна вирішили залишитися у Лізи на ніч. Коли всі гості розійшлися , ми допомогли подрузі прибратися , розглянули подарунки і захотіли спробувати викликати чийсь дух . Діна запалила свічки , я вимкнула світло , і ми сіли в коло. Ліза почала щось читати з книги ворожінь , а інші повторювали за нею. Раптом полум'я свічок початок коливатися , але ми продовжували . Несподівано я відчула , що хтось чи щось стоїть за моєю спиною. Я повернулась і побачила таке , що в мене трохи волосся на голові не встали дибки. Мумія з великими червоними очиськами стояла позаду мене , щось загрозливо бубоніла і пританцьовувала ... Неважко уявити , що було з нами в цей момент. Всі троє закричали в один голос , повскакивали з місць і побігли до дверей. Але як тільки ми наблизилися до неї , вона відкрилася , і увійшов хтось у чорній масці , з кухонним ножем у руках. Ми запищали ще голосніше , розбіглися по різних кутах. Я сховалася під стіл , Ліза під ліжко , а Діна взагалі залізла в шафу. І тут , коли ми вже були на межі непритомності , включився світло і пролунав оглушливий регіт. Я визирнула з-під свого укриття і побачила Андрія - брата Лізи , з шапкою на голові , і його друга Женю , обмотаного з голови до ніг туалетним папером ....
    Після шквалу неласкавих слів на їхню адресу ми трохи заспокоїлися , і, згадуючи все, що відбулося , почали заливатися сміхом.
    Крім того , за тиждень до школи я з сім'єю їздила на море. Не передати тих вражень , які захльостують тебе , коли ти бачиш цю безкрайню синяву ... Ти просто поринаєш у світ , в якому немає ні проблем , ні турбот ...
    Але , на жаль , канікули пролетіли швидко. Знову прийшла пора йти до школи , будувати відносини з вчителями і однокласниками , освоювати нові знання.
Переглядів: 348 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Презентація на тему - КАЗКА ЯК...
Фізика Генденштейн Л. Е. 8 кла...
Презентація на тему - Фірми в ...
Презентація на тему - PETS AND...
Фізика Т. М. Засєкіна, Д. О. З...
Відповіді на завдання підручни...

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Як я провела літо який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!