Головна » Готові твори

Як я провів літо

Як я провів літо скачати

Скачати повну версію

Перший раз я був на морі , коли мені виповнилося шість років. Було дуже весело і цікаво. Дорослі засмагали, а я зі своїми братами і сестрою плавав у морі або закопувався в гарячий пісок. Пляж був піщаний, і ми будували замки і ліпили фігурки тварин.
    Це було так захоплююче , що частенько наш столик в їдальні пансіонату пустував. Море було величезним , ласкавим і дуже привабливим ! Днем воно рятувало від палючих променів сонця , а вранці розганяло залишки сну.
    Майже завжди ми їздили до моря на машині , але одного разу вирішили « політати ». Коли літак , заходячи на посадку , почав робити коло над морем , серце , здавалося , провалилося в порожнечу. Було враження , що ця велика машина летить прямо у воду. Вода була всюди , вона охоплювала літак з усіх боків. Дивитися в ілюмінатор було страшно , але й відвернутися не вистачало сил.
    Море минулого року було страшним і таємничим. Ні, воно було теплим і спокійним , але вода ... , вона піднімалася все вище і вище , забираючи все , що було на березі моря. Входити в воду , знаючи , що зовсім поруч вирує стихія, було неприємно і трішки моторошно.
    Вода була сіра і важка . Я приходив на берег моря щоранку , довго стояв , дивлячись у далечінь . Мені здавалося , що так можна було побачити , що відбувається з людьми і природою , може бути , навіть чимось допомогти . Коли ми виїжджали, то думали , що більше не повернемося сюди .
    Але ось настало літо ... і я з батьками знову біля моря . На цей раз воно гучне, гремящее і клекотливе . Білі баранці хвиль , які іноді були просто величезними , випліскувалися на берег. Але зараз хвилі здавалися ласкавими і теплими , і мені було зовсім нестрашно . Хотілося ще і ще зануритися у воду з головою , що я і робив.
    Ми приходили до моря рано вранці , коли пляж був ще порожнім , і підлягає плавали в блакитним воді. Дельфіни в цьому році не плавали біля берега , як два роки тому , але ми бачили їх , коли відпливали далеко в море на катамарані.
    Що для мене море? Це літо , канікули і відчуття великого свята!
Пряме посилання
Переглядів: 288 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

ГДЗ Українська мова 9 клас, С....
Презентація на тему - ФРАНЦІЯ ...
Презентація "Види і форми...
Презентація на тему - Середньо...
Презентація кросворд по Англій...
Англійська мова А. М. Несвіт 8...

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Як я провів літо який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!