Головна » Готові твори

Як я провів літо

Як я провів літо скачати

Скачати повну версію

Перший раз я був на морі , коли мені виповнилося шість років. Було дуже весело і цікаво. Дорослі засмагали, а я зі своїми братами і сестрою плавав у морі або закопувався в гарячий пісок. Пляж був піщаний, і ми будували замки і ліпили фігурки тварин.
    Це було так захоплююче , що частенько наш столик в їдальні пансіонату пустував. Море було величезним , ласкавим і дуже привабливим ! Днем воно рятувало від палючих променів сонця , а вранці розганяло залишки сну.
    Майже завжди ми їздили до моря на машині , але одного разу вирішили « політати ». Коли літак , заходячи на посадку , почав робити коло над морем , серце , здавалося , провалилося в порожнечу. Було враження , що ця велика машина летить прямо у воду. Вода була всюди , вона охоплювала літак з усіх боків. Дивитися в ілюмінатор було страшно , але й відвернутися не вистачало сил.
    Море минулого року було страшним і таємничим. Ні, воно було теплим і спокійним , але вода ... , вона піднімалася все вище і вище , забираючи все , що було на березі моря. Входити в воду , знаючи , що зовсім поруч вирує стихія, було неприємно і трішки моторошно.
    Вода була сіра і важка . Я приходив на берег моря щоранку , довго стояв , дивлячись у далечінь . Мені здавалося , що так можна було побачити , що відбувається з людьми і природою , може бути , навіть чимось допомогти . Коли ми виїжджали, то думали , що більше не повернемося сюди .
    Але ось настало літо ... і я з батьками знову біля моря . На цей раз воно гучне, гремящее і клекотливе . Білі баранці хвиль , які іноді були просто величезними , випліскувалися на берег. Але зараз хвилі здавалися ласкавими і теплими , і мені було зовсім нестрашно . Хотілося ще і ще зануритися у воду з головою , що я і робив.
    Ми приходили до моря рано вранці , коли пляж був ще порожнім , і підлягає плавали в блакитним воді. Дельфіни в цьому році не плавали біля берега , як два роки тому , але ми бачили їх , коли відпливали далеко в море на катамарані.
    Що для мене море? Це літо , канікули і відчуття великого свята!
Пряме посилання
Переглядів: 257 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Презентація на тему - Земля. М...
Презентація на тему - Комп'...
Презентація на тему - КОЛОЇДНА...
Математика (рівень стандарту) ...
Англійська мова Л. В. Биркун 7...
Твір на тему: Пам'ятки США

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Як я провів літо який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!