Головна » Готові твори

Ким би я хотіла стати?

Ким би я хотіла стати? скачати

Скачати повну версію

«Ким би я хотіла стати?» - Питання і легкий, і складний одночасно. Я вважаю, що визначитися в житті досить складно. Тим більше складно вибрати справу свого життя , яким ти будеш не тільки заробляти на життя, але і від якого будеш отримувати задоволення, насолода, яким будеш щасливий.
    Небагатьом щасливцям вдається визначитися у вже школі або в інституті. В основному мої ровесники метушаться, вирішуючи , ким бути , на кого піти вчитися . Або за них вирішують їх батьки. Іноді батьки вгадують з вибором, і пізніше діти дякують їм за це. Але частіше буває так , що їх вибір абсолютно не подобається дітям, вони вчаться «з-під палки» і в результаті все одно займаються не тим , що написано у них в дипломі. Тому я вважаю, що вибір професії треба робити самостійно.
    Мені здається, що я визначилася з вибором своєї професії - я хочу займатися бізнесом , мати свою справу. Думаю , воно буде пов'язано з індустрією краси і здоров'я. Найбільше я хочу відкрити свій салон краси, де люди, незалежно від їхньої статі і віку , будуть ставати красивіше, молодше, впевненіше в собі і щасливішими. Приносити людям радість - що може бути прекрасніше?
    Я планую, що відкрию свою справу разом зі своєю подругою , яка хоче стати косметологом. Адже , безумовно, фахівці, від яких залежатиме краса і здоров'я людей, повинні бути хорошими професіоналами і мати медичну освіту.
    У моєму салоні буде кілька «відділів». Один з основних - косметологія. Там проводитимуться процедури, пов'язані з лікуванням і підтримкою хорошого стану шкіри обличчя і тіла : всілякі масажі, маски, лікувальні процедури. Крім того, поруч обов'язково буде знаходитися солярій і кабінети для спа - процедур.
    Крім косметології, в моєму салоні буде приміщення, де люди будуть займатися різними видами фітнесу , адже без фізичних вправ неможливо стати красивим. Поруч з фітнес- кімнатою розташовуватиметься бар , де будуть подавати всілякі соки, салати, легкі та корисні страви. Можливо, тут буде хороший вибір японської кухні , дуже корисною і смачною для будь-якої людини, а особливо для жінок.
    Крім цього, в моєму салоні працюватимуть перукарі, візажисти , люди, що займаються дизайном нігтів і т.д. Можливо, тут також буде і стиліст, який зможе допомогти підібрати жінкам певний одяг, знайти свій стиль.
    Я прекрасно розумію, що починати свою справу «з нуля» дуже важко . Але я також знаю , що це можливо , і в мене перед очима є кілька прикладів успішних ділових жінок. Головне - вірити в себе, не здаватися і постійно вчитися - тоді все вийде.
    На щастя , сьогодні в Росії змінюється ставлення до підприємців. Якщо в 90 -ті роки всіх їх поголовно вважали злодіями і говорили, що чесно великих грошей не заробиш, і бізнес, дійсно, був пов'язаний з криміналом, то зараз все змінюється. Люди зрозуміли, що можна добитися успіху і чесним шляхом, потрібно лише працювати, вкладати в справу не тільки силу, мізки, а й душу.
    Крім того, бізнесмени стають зараз опорою економіки , особливо дрібні та середні підприємці. Вони приносять у казну велика кількість податків, тим самим сприяють розвитку суспільства. Тому до бізнесменам потрібно ставитися з повагою. Але й вони, в свою чергу, повинні розуміти , що сила і влада накладають на них додаткові обов'язки.
    Я вважаю, що успішним людям, у яких є гроші і вплив , обов'язково потрібно займатися благодійністю або меценатством . Допомагати ближньому , який потребує допомоги, або сприяти просуванню таланту, який буде радувати весь світ , - благородна справа .
    Я думаю, що, добившись успіху, обов'язково стану допомагати тим, хто потребує моєї допомоги. Особливо це стосується тварин . Можливо , я буду засновницею кількох притулків для бездомних тварин або дам гроші на їх безпечну стерилізацію ... Є безліч можливостей, головне - захотіти.
    Але свою справу - це не межа моїх мрій. Заробивши грошей і поставивши свою справу «на ноги», я хочу помандрувати по світу. Але це мають бути поїздки не в своє задоволення, а з якоюсь важливою і значущою метою . Я дуже хочу займатися благодійними справами, допомагати нужденним людям в усьому світі. Безумовно, мої поїздки будуть пов'язані і з небезпекою, але я думаю, що готова на це ризик. Адже так відразу збудуться дві моїх мрії - побачити світ і допомогти людям.
    Таким чином , найбільше мене приваблює кар'єра бізнес -леді. Вона дає можливість займатися справою самостійно, бути самій собі господинею, адже я зможу приймати всі рішення сама і буду сама нести за них відповідальність. Думаю, тоді я повною мірою зможу відчути себе господинею своєї долі. І це допоможе не тільки мені самій бути щасливою, але і зробити більш щасливим оточуючих мене людей. А що ще потрібно людині, за великим рахунком ?
Пряме посилання
Переглядів: 307 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Презентація на тему - Сили вза...
Презентація на тему - МАКРОЕКО...
Рідна мова М. І. Пентилюк та і...
Презентація на тему - Modern i...
Презентація на тему - Античні ...
Англійська мова А. М. Несвіт 8...

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Ким би я хотіла стати? який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!