Головна » Готові твори

Книга - мій друг і порадник

Книга - мій друг і порадник скачати

Скачати повну версію

Протягом усього життя людина стоїть перед вибором: в дитинстві ми вибираємо улюбленого друга, в юності - життєвий ідеал, а подорослішавши , - вибираємо життєвий шлях і професію. Коли необхідного досвіду бракує, ми звертаємося за порадою до книг , вбачаючи в них мудрого наставника.
    «Читання хороших книг - це розмова з найкращими людьми минулих часів» - вважав Рене Декарт.
    Улюбленому книжковому герою хочеться наслідувати , хорошу книгу перечитуєш по кілька разів , шукаєш в ній відповіді на складні питання . Коли читаєш , обов'язково відзначаєш про себе: «Як вірно!» , «Як красиво!» , «Ось, виявляється , що може статися ...». Зазвичай , при читанні , мимоволі «приміряєш» на себе роль героя, що полюбився, порівнюєш себе з ним.
    Велике враження на мене справила книга Олени Ільїної «Четверта висота». Головна героїня повісті Гуля Королева прожила коротке , але яскраве життя. Ще в дитинстві ця дівчинка відрізнялася великою цілеспрямованістю : вона ставила перед собою певні завдання , а потім , наполегливою працею , досягала їх. Ці цілі вона називала висотами. У дитинстві і юності Гуля подолала три важливих для себе висоти.
    Після загибелі чоловіка , вона пішла на фронт , за покликом серця , заради майбутнього свого сина. Ціною власного життя , їй вдалося взяти останню четверту висоту - пагорб біля невеликого містечка , за який Гуля боролася разом зі своїм полком.
    Мене вразило вміння цієї дівчинки ставити перед собою серйозні і важкі цілі , і , у що б то не стало , досягати їх. Найголовніша висота коштувала їй життя , але вона проявила нежіночий героїзм і мужність.
    Як багато чому може навчити гарна і добра книга . Адже книги знають більше самого освіченої людини. Крім того , вони нічого не можуть забути або переплутати.
    Книзі можна задавати будь-які питання і отримувати на них мудрі відповіді .
    Хоча хтось може сказати , що зараз на зміну книгам прийшли художні фільми , і можна віддати перевагу читанню їх перегляд . Але між ними є велика різниця : фільм звертається до очей глядача , часто використовуючи сучасні спецефекти , а книга , як і раніше , звернена до наших почуттів , до нашого серця .
    Книга - друг щедрий . Чим більше часу віддаєш читання , тим більше отримуєш натомість.
Пряме посилання
Переглядів: 879 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Географія відповіді на запитан...
Презентація на тему - Рослиної...
Презентація на тему - Карбонат...
Алгебра Мерзляк А.Г., Номіровс...
Презентація на тему - Стихійні...
Презентація на тему - ПРЕДСТАВ...

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Книга - мій друг і порадник який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!