Головна » Готові твори

Твір "Дивовижна подорож в країну знань"

Твір "Дивовижна подорож в країну знань" скачати

Скачати повну версію

Який би для мене була країна Знань? Якщо поміркувати і додати нотки фантазії, то можна уявити багато цікавого. Для початку вона ділилася б на міста, які присутні в кожній справжній країні. Але так як це незвичайна країна, міста повинні бути наповнені жителями, які б допомогли подорожує людині отримувати багато знань.

Отже, ми вирушаємо в велику подорож по країні Знань. І першою зупинкою буде чудове місто, покохав російська мова - це Руссланд. Жителі цього місця дуже тактовні і миролюбні. Вони мають смішні імена, такі як Морфемочка, дієслово, або Суфіксік.

Кожен руссландіч гостинно пропонує чашечку ароматного чаю, але замість звичайних цукерок і печива на столі лежать невеликі вафельні літери. А щоб спробувати їх на смак, необхідно правильно відповісти на загадку доброго жителя, покликав на частування. Якщо слово - відгадка, складене з солодких буковок, вірно, то можна із задоволенням їсти не одну солодкість, а цілий набір. Час за приємним чаюванням пролітає непомітно, але необхідно слідувати в інше місто, щоб дізнатися багато нового.

Перед нами виникає чудова Математікландія. Її корінні жителі спілкуються шляхом рішень безлічі прикладів і задачок. У всіх без винятку є блокнотик з ручкою, в яких і ведуться важливі записи. І ми змогли дізнатися, скільки часу нам їхати до наступного міста завдяки допомозі математікландовцев.

Через пару годин перед нами відкрилася дивовижна Літературоландія. Жителі цього містечка дуже нагадують авторів відомих книг, а також їх героїв. На відміну від строгого попереднього міста Літературоландія яскрава, така жива, яка переливається безліччю фарб.

Тут біля фонтану сидить маленький чоловічок з великою бородою і розповідає близько сиділи дітлахам старовинні казки. Будинки нагадують великі напіврозкриті книги, в які так і хочеться зайти.

Якщо потрібно почитати, то можна присісти на будь-яку лавочку і взяти книжки, які знаходяться на поличках поруч. Але наша подорож ще не закінчено, і попереду Рісованіландія. Там всі жителі ходять зі смішними капелюхами на голові у вигляді палітри, а за вухом видніються пензлика. У будь-який момент вони можуть зупинитися і намалювати картинку, яка прийшла на розум.

З нами веселково поділилися парою таких чудесних капелюшків, щоб ми теж могли малювати, коли захочемо. Але, подорож по чарівній країні Знань добігає кінця. Було б дуже приємно насправді опинитися в такому химерному місці.
Пряме посилання
Переглядів: 281 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Презентація на тему - НЕПРЯМІ ...
Презентація на тему - Біологія...
Українська мова 9 клас В. В. З...
Англійська мова В. М. Плахотни...
Презентація на тему - Money (Г...
Презентація на тему - Our firs...

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Твір "Дивовижна подорож в країну знань" який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!