Головна » Готові твори

Твір "Як досягти щастя і успіху в житті?"

Твір "Як досягти щастя і успіху в житті?" скачати

Скачати повну версію

Як домогтися успіху в житті і стати щасливим і незалежною людиною? Подібні питання задають собі майже всі люди. Кожна людина, незалежно від стану здоров'я та наявності грошей, хоча б один раз у житті задавався таким питанням. Так яким способом досягти успіху і щастя ?! Відповідь на це питання вже існує. Головні складові успіху - бажання і прагнення досягти своєї мети, незважаючи на перешкоди.

Однак успіх кожна людина розуміє по-своєму. Один вважає, що успіх полягає в матеріальному достатку, інший бачить його в одужанні від будь-якої серйозної хвороби, третій успіх бачиться як вдалого заміжжя або одруження, а для іншої людини здобуття свободи від обставин - вже успіх.

З іншого боку, відсутність життєвих неприємностей теж вважається щастям. Мрії про успіх у кожного різні, а часто і кардинально протилежні. Для того щоб досягти успіху, для початку необхідно прикладати зусилля і проводити дії, так як успіх не приходить сам по собі.

Для початку варто визначити для себе - що саме приносить або буде приносити задоволення. Потрібно жити у своєму світі мрії та цілі. Для їх досягнення потрібно мати міцне здоров'я, тому слід вживати тільки здорову їжу, велика кількість овочів і фруктів, відмовитися від куріння і споживання спиртних напоїв.

Читання книг і розширення кругозору - ось вірні помічники в реалізації намічених цілей. Оптимально кількість вивченої літератури протягом року становить 50-60 книг.

Скоротити час на перегляд телевізора, на безцільне знаходження в соціальних мережах та інтернеті. Треба займатися собою, розвитком своїх здібностей і талантів.

Як говорить приказка: «Хто рано встає, тому Бог дає!».

Для досягнення своїх цілей і успіху слід рано вставати. І не тільки тому, що багато чого можна встигнути зробити, але так само і з причини того, що мозок людини активно починає працювати саме з ранку, добре вбирає всю надходить корисну інформацію, і генерує нові ідеї.

Для повної гармонії людини з самим з собою і з навколишнім світом, в першу чергу, необхідно позитивно ставитися до всіх людей, спілкуватися тільки з розумними, добрими і успішними особистостями, які вже досягли в житті якихось висот у своїй галузі.

Найголовніша складова успіху - Віра в Себе і свої безмежні можливості!
Пряме посилання
Переглядів: 607 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Презентація на тему - Астороно...
Презентація на тему - SCHOOL S...
Презентація на тему - КОЛОЇДНА...
Алгебра Г. П. Бевз, В. Г. Бевз...
Презентація на тему: Павло Тич...
Рідна мова М. І. Пентилюк 7 кл...

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Твір "Як досягти щастя і успіху в житті?" який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!