Головна » Готові твори

Твір: Як я провів літо

Твір: Як я провів літо скачати

Скачати повну версію

Ви коли-небудь вставали влітку рано - рано вранці? Тоді ви знаєте, що принадність раннього ранку в тиші свіжості. Ранковий вітерець боязко чіпає зелені молоді листочки дерев і легенько колише невисоку траву. У місті на дорогах майже немає машин, на тротуарах - пішоходів, автобуси лише зрідка проїжджають, забираючи ранніх пасажирів.
    В одне таке чудове літній ранок тато повіз мене на дачу.
    Вийти з дому, подивитися на синє-синє небо без єдиної хмарини , вдихнути свіже повітря , відчути ласкаве дотик пустотливого вітерця - яке це щастя ! Всю дорогу до дачі я прислухалася до тиші , яку не порушувало ні кряхтение старенького автобуса, ні стукіт електрички. Тільки дерева - безмовні варти - пропливали повз вікна.
    Від станції до дачі ми йшли в цій же ранковій тиші. Ідеш серед трави, дерев і всім єством відчуваєш присутність чогось величезного, величного і незбагненного.
    І ось нарешті стежка, по якій ми йшли, зробила несподіваний поворот, і стала однією з безлічі вуличок дачного селища.
    На дачі нас чекала бабуся. Вона нагодувала голодного папу супом, і він поїхав додому. А я залишилася на дачі. І побігли щасливі дні поруч з природою. Якось ми ходили за грибами, набрали ціле відро, але дві третини з них виявилися неїстівними. Ходили ми і на річку Іню, купалися там і загоряли. Коли дозріла малина, ми цілі дні проводили в її заростях, вибираючи самі спілі ягоди.
    У дощові дні ми теж не сиділи без справ: робили прибирання в будинку або просто слухали, як дощ стукає по даху і шелестить на доріжці, що веде в будинку.
    А вечорами, коли вже темніло, до нас приходив їжачок, якого ми чим-небудь пригощали. Вночі ж ми подовгу милувалися зірками.
    Це літо пролетіло дуже швидко, як і попереднє. Роз'їхалися хлопці з сусідніх дач , приїхали і за мною. Ми йшли до станції під дощем, а потім великі краплі барабанили по склі вагона ...
    Літо закінчилося разом з моїм приїздом до міста. Це я зрозуміла відразу.
Переглядів: 235 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Презентація на тему - чадний г...
Презентація на тему - Pets
Математика Г. П. Бевза, В. Г. ...
ГДЗ Українська мова 9 клас, С....
Презентація на тему Австрія
Англійська мова О. Д. Карп'...

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Твір: Як я провів літо який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!