Головна » Готові твори

Твір: Як я провів літо

Твір: Як я провів літо скачати

Скачати повну версію

Ви коли-небудь вставали влітку рано - рано вранці? Тоді ви знаєте, що принадність раннього ранку в тиші свіжості. Ранковий вітерець боязко чіпає зелені молоді листочки дерев і легенько колише невисоку траву. У місті на дорогах майже немає машин, на тротуарах - пішоходів, автобуси лише зрідка проїжджають, забираючи ранніх пасажирів.
    В одне таке чудове літній ранок тато повіз мене на дачу.
    Вийти з дому, подивитися на синє-синє небо без єдиної хмарини , вдихнути свіже повітря , відчути ласкаве дотик пустотливого вітерця - яке це щастя ! Всю дорогу до дачі я прислухалася до тиші , яку не порушувало ні кряхтение старенького автобуса, ні стукіт електрички. Тільки дерева - безмовні варти - пропливали повз вікна.
    Від станції до дачі ми йшли в цій же ранковій тиші. Ідеш серед трави, дерев і всім єством відчуваєш присутність чогось величезного, величного і незбагненного.
    І ось нарешті стежка, по якій ми йшли, зробила несподіваний поворот, і стала однією з безлічі вуличок дачного селища.
    На дачі нас чекала бабуся. Вона нагодувала голодного папу супом, і він поїхав додому. А я залишилася на дачі. І побігли щасливі дні поруч з природою. Якось ми ходили за грибами, набрали ціле відро, але дві третини з них виявилися неїстівними. Ходили ми і на річку Іню, купалися там і загоряли. Коли дозріла малина, ми цілі дні проводили в її заростях, вибираючи самі спілі ягоди.
    У дощові дні ми теж не сиділи без справ: робили прибирання в будинку або просто слухали, як дощ стукає по даху і шелестить на доріжці, що веде в будинку.
    А вечорами, коли вже темніло, до нас приходив їжачок, якого ми чим-небудь пригощали. Вночі ж ми подовгу милувалися зірками.
    Це літо пролетіло дуже швидко, як і попереднє. Роз'їхалися хлопці з сусідніх дач , приїхали і за мною. Ми йшли до станції під дощем, а потім великі краплі барабанили по склі вагона ...
    Літо закінчилося разом з моїм приїздом до міста. Це я зрозуміла відразу.
Пряме посилання
Переглядів: 288 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Презентація на тему - Перехід ...
Всесвітня історія. Довідник
Презентація на тему - Гостра с...
Презентація на тему - ізомери
Фізика Т. М. Засєкіна, Д. О. З...
Презентація на тему - Теорії з...

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Твір: Як я провів літо який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!