Головна » Готові твори

Твір "Як я провів весняні канікули"

Твір "Як я провів весняні канікули" скачати

Скачати повну версію

Ранок . Я стояв біля вікна і дивився на наш двір . На вулиці всюди лежав сніг . Просто гори снігу . На календарі вже давно настала весна. У минулому залишився веселий гучне свято - останній день Масляної , коли проводжали зиму геть. А зима йти не хотіла. На градуснику , що висів на вікні , було +1 . Сонечко , то яскраво світило мені у вікно , то ховалося за хмару . Дув холодний вітер з боку моря. І це - перший день канікул.
Третя чверть для мене була складною , але я впорався і закінчив її без трійок. Великі навантаження були і в музичній школі. Довелося дуже багато грати . Всі духовики готувалися до міського конкурсу . Так називають музикантів, що грають на духових інструментах. А я граю на кларнеті . Щоб потрапити на конкурс , потрібно було пройти серйозний шкільний відбір.
Конкурс проходив раз у два роки. Два роки підготовки. І - один виступ . Всі нервували. І було не зовсім зрозуміло, хто більше ? Ми або наші вчителі з батьками. Напруга було таке , що мене один раз знудило . Мені сказали старші хлопці , що це від хвилювання. А на останній репетиції , яка йшла вже не одну годину , у мене раптом затремтіли руки. Я злякався і вирішив , що руки там будуть трястися , але хлопці заспокоїли і сказали , що це - від перевтоми. У вухах весь час дзвеніли слова вчителя: «Почни спочатку! Давай ще разок ! » І так раз за разом.
Тим , хто зайняв призові місця у міському конкурсі , то довелося готуватися і до республіканського конкурсу. І все повторилося. Серед призерів опинився і я . Конкурс пройшов . Не віриться , що все вже позаду. І можна відпочивати. Просто гуляти на вулиці з хлопцями. Сходити з друзями в кіно. Там поїсти вдосталь морозива. Але несподівано всі мої плани рухнули. І гри Wii біля телевізора , і ігри на комп'ютері.
Мене вкусила собака. Цапнула сильно. Хто винен? Може і я. Мама , навіть возила мене в Травмапункти . І мені наклали шов на ногу. Ось тепер ходжу , накульгуючи по квартирі , граю з маленькою сестрою . Та ще мама возить мене на перев'язку до лікарні. Вільного часу багато.
Згадав побажання вчительки , що потрібно більше читати. Знайшов стару книгу діда , яка називається «Минуле старого Таллінна». І почав читати. Виявилася цікавою .
І ще граю нелюбимі гами , я їх терпіти не можу. Розучую п'єси на кларнеті. Адже не за горами - іспит. «Якщо, звичайно ти хочеш перейти в п'ятий клас!» - Каже мама.
Кожен день пишу по розповіді, як я провів весняні канікули. Наприкінці канікул з усіх написаних оповідань складаю один. «Вчися писати, в житті знадобиться.» - Говорить мама. «Мама, а коли ж відпочивати?» - Запитую я . «Ось літо настане. Там у вас будуть довгі канікули, от і відпочинеш», - відповідає мама
Я стояв біля вікна і дивився у двір . Хлопці невеликими групами йшли повз моїх вікон у гімназію. Настав перший навчальний день четвертої чверті. Шкода, що так швидко пройшли весняні канікули.

Пряме посилання
Переглядів: 3069 | Завантажень: 179

Схоже з Готові твори

Презентація на тему: Світова е...
Шпаргалка з дисципліни Українс...
Презентація на тему - ТРИВАЛІС...
Алгебра Г. П. Бевз, В. Г. Бевз...
Презентація на тему - IT'S...
Твір на тему: Пам'ятки США

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Твір "Як я провів весняні канікули" який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!