Головна » Готові твори

Твір - Книга в моєму житті

Твір - Книга в моєму житті скачати

Скачати повну версію

Яку роль у моєму житті відіграє книга? Я думав , що відповісти на це питання мені буде складно. Але насправді відповідь прийшла одразу: книга - це друг, який робить моє життя цікавіше , різноманітніше, веселіше. Але, в той же час , книга допомагає мені розвиватися, постійно пізнавати щось нове.
    Чесно кажучи, я читаю не так уже й багато. Довгий час я взагалі недолюблював це заняття - аж надто часто все навколо говорили , що читати необхідно . Але мені подобалося , коли мені читали вголос мама або бабуся. Я із задоволенням слухав казки Пушкіна , Ш. П'єро , братів Грімм. Подобалися мені оповідання В. Драгунського про життя невгамовного Дениски , захоплювали пригоди Незнайки.
    Але читати сам , залишаючись наодинці з книгою, я полюбив тільки після знайомства з « Пригоди Тома Сойєра » М. Твена . І дійсно, як це здорово - зануритися в світ героїв , які стають тобі друзями , переживати разом з ними всі пригоди , радіти і засмучуватися за них! Хіба тут потрібен хтось ще ? Всякий « посередник » буде лише заважати!
    З останніх моїх « книжкових » друзів я б хотів назвати героїв книги Л. Кассіля «Дорогі мої хлопчики" .
    З перших же сторінок цього твору я занурився в загадковий світ Синегорья , повний загадок і пригод . У міру розвитку сюжету я дізнався , що таємниця лазуровий гір тісно пов'язана з життям приволжских хлопчаків. На їх долю випало важке випробування - Велика Вітчизняна війна. Звичайно, героям не довелося воювати на передовій , проте багато з них , як могли , в тилу допомагали своїй батьківщині.
    Капка Бутирев , Валерка Черепашкіна, Тимко , навіть Лешка дулька - з усіма ними , такими різними , мені було дуже цікаво, захоплююче , захоплююче.
    Я читав « Дорогих моїх хлопчиків » на «одному диханні », а після її закінчення було дуже шкода розлучатися з героями , яких я полюбив , які стали моїми друзями.
    Добре , що до улюбленої книзі завжди можна повернутися - перечитати улюблені епізоди , ще раз помилуватися гарними ілюстраціями , вдихнути запах книжкових сторінок. Книга - це добрий друг , і мені шкода тих людей , хто цього не розуміє.
Пряме посилання
Переглядів: 692 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Презентація на тему: загін Сум...
Презентація на тему - SCHOOL (...
Розв'язання вправ державно...
ГДЗ Англійська мова О. Д. Карп...
Геометрія А. Г. Мерзляк, В. Б....
Готові лабораторні роботи з фі...

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Твір - Книга в моєму житті який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!