Головна » Готові твори

Твір "Майбутнє починається сьогодні"

Твір "Майбутнє починається сьогодні" скачати

Скачати повну версію

Я знаю велику кількість людей, які живуть заради майбутнього, для майбутнього, майбутнім. На мій погляд, це хибна позиція. Не помічаючи подій і осіб «сьогоднішнього» дня, ці люди існують лише формально, можна сказати, - примарно. Більше того, вони пропускають своє життя, про якість якої нібито піклуються. Адже існує непорушна істина - завтрашнього дня просто немає. Будь-яке майбутнє - це, по суті, справжнє, тому що людина може жити тільки в сьогоденні. А це значить, що треба дуже уважно і дбайливо ставитися до кожного свого дня. Безперечно, що майбутнє починається сьогодні. 
     Ця істина повною мірою вірна як для кожної окремої людини, так і для держави в цілому. Особливо важливо, на мій погляд, щоб цю істину усвідомили для себе російські чиновники, покликані піклуватися про благополуччя багатьох людей. 
     Я ще юний, відвідую звичайнісіньку школу, тому можу говорити лише про те, що мені близьке, що я спостерігаю щодня. А це, звичайно ж, проблеми того навчального закладу, де я отримую освіту. Хочу сказати, що проблем цих безліч - всі вони впливають на якість нашого «вчення», і далеко не в кращу сторону. 
     На мій погляд, однією з основних проблем російської освіти є проблема недостатнього фінансування, а простіше кажучи, брак грошей. Школи, як всі знають, це бюджетна сфера. Отже, грошей їм взяти нізвідки, окрім як від держави. А держава забезпечує школи досить посередньо. Може бути, і тому в нашій країні все більше з'являється приватних навчальних закладів - ліцеїв, гімназій тощо. Адже вони мають право брати гроші і з позадержавних джерел. А ними, як правило, є батьки учнів. Або спонсори (що набагато рідше). 
     В основному весь тягар витрат на навчання своїх нащадків лягає на плечі батьків. А якщо батьки просто не в змозі платити? Значить, їх дитина отримає погану освіту і його чекає малоперспективне майбутнє. Це значить - майбутнє мільйонів людей предрешено. А це несправедливо. Як же товариство «рівних можливостей», до якого прагне наш уряд? 
     Отже, звичайні середньостатистичні школи отримують мало грошей. До чого це призводить? Мізерні зарплати вчителів змушують їх працювати де завгодно, тільки не в школах. А ті, хто все-таки в школі працюють, відчувають себе приниженими - державою і, найчастіше, більш багатими учнями. Все це відбивається на якості освіти, яку ми отримуємо в школі. 
     Я вже не кажу про те, що нестача грошей позначається на обладнанні шкіл, на постачанні їх всім необхідним і сучасним. Школам не вистачає грошей на підручники, комп'ютерні класи, ремонт, ведення додаткових гуртків та інше. Все це, в кінцевому рахунку, відбивається на рівні освіти - в російському масштабі. Все це відбивається на житті мільйонів людей тих, хто навчає нас, «дає путівку в життя». А чого, за великим рахунком, може навчити людина, втомлений від нескінченної боротьби за існування, розчарований і не вірить в свою країну, в своє майбутнє? 
     Можливо, багато хто скаже мені - проблема набагато серйозніше. Невже ти думаєш, що грошима можна вирішити все? Наприклад, в твоїй рідній Астрахані? Звичайно, я так не думаю, але гроші в людському суспільстві - це, крім усього іншого, ще й показник багатьох важливих - нематеріальних - речей: поваги, значимості, цінності. Що може бути головнішим цього? 
     Таким чином, на мій погляд, рішення проблем російської освіти в чому пов'язане з достатнім фінансуванням шкіл. Звичайно, потрібно починати «від ідеї» - реформування концепції освіти. Але поки «суд та діло», необхідно вирішувати «маленькі питання», за якими стоять, проте, людські долі. Один з таких «животрепетних» питань - повноцінне фінансування російських шкіл.
Пряме посилання
Переглядів: 397 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Фізика Сиротюк В. Д. 8 клас
Презентація на тему - ТРИВАЛІС...
Презентація на тему - ФРАНЦІЯ ...
Вступ до історії України, В. С...
Алгебра Г. М. Янченко, В. Р. К...
Шпаргалка з дисципліни Українс...

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Твір "Майбутнє починається сьогодні" який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!