Головна » Готові твори

Твір - Мій тато

Твір - Мій тато скачати

Скачати повну версію

Мого тата звати Андрій. Йому 34 роки. Він невисокого зросту, широкоплечий. У нього блакитні очі , каштанове волосся. Зараз він керує власною фірмою.
    Мій батько дуже добра і чуйна людина. Він завжди допомагає людям у скрутну хвилину. І коли мені потрібна допомога в чому-небудь, він ніколи не відмовляє мені. З деякими проблемами я звертаюся саме до нього, так як вважаю, що краще за нього ніхто не вирішить моїх труднощів. Він так само застерігає мене від невірних вчинків.
     Батько дуже хоробрий і мужня людина . Кілька років тому він служив у пожежній частині. За службовим обов'язком він виїжджав на серйозні пожежі і рятував людей.
    Мій тато цілеспрямований і терплячий. Якщо у нього щось не виходить з першого разу, він не кидає справу, а пробує знову і знову. Так було, коли батько почав власний бізнес. Спочатку справи йшли непросто, але він не здавався і з часом все налагодилося. Але й потім були важкі періоди в його роботі, і завдяки його стійкого характеру , він впорався з ними.
    Він володіє таким важливим якістю, як працьовитість. Батько багато працює для розвитку свого бізнесу, за це його поважають на роботі. Я ніколи не бачив його таким, що сидить без діла. У вільний час він любить майструвати різні речі. Наприклад, на кухні у нас стоїть стіл, зроблений його руками.
    Я дуже люблю свого тата. Саме у нього я вчуся доводити до кінця кожну справу, вчуся визначати свою мету в житті і прагнути до її досягнення.
Пряме посилання
Переглядів: 524 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Презентація на тему - My schoo...
Готові лабораторні роботи з фі...
Презентація на тему - Music an...
Презентація на тему - 10 факті...
Презентація на тему - БОЙОВІ М...
Презентація на тему - МІЖНАРОД...

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Твір - Мій тато який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!