Головна » Готові твори

Твір - моя професія

Твір - моя професія скачати

Скачати повну версію

Зі своєю майбутньою професією я визначився давно - завжди хотів бути митником. Я вважаю , що це дуже важливе і потрібне заняття - контролювати тих , хто перетинає кордон твоєї держави.
    Митники в чомусь схожі на прикордонників - вони також охороняють свою країну від усіляких небезпек : терористів , наркотиків , незаконної зброї . Я вважаю , що співробітники митниці допомагають людям поважати то держава , куди вони приїжджають , дбайливо ставиться до його законам і звичаям .
    Думаю , що значимість роботи митника підкреслює його форма . Мені дуже подобається , як виглядають ці доблесні люди , одягнені у форму темно -зеленого кольору, з погонами на плечах , зі спеціальними позначеннями на одязі. Думаю , форма надає митникам додаткову строгість і важливість , змушує людей звертати на них увагу , поважати їх.
    Часто співробітники митниці використовують у своїй роботі службових собак. Це спеціально навчені тварини , що вміють знаходити у вантажах і речах людей заборонені предмети . При митниці існують спеціальні кінологічні групи , які дресирують цих чудових тварин. Я б дуже хотів побачити , як це відбувається , дізнатися « секрети » дресирувальників . І , звичайно ж , я б хотів , щоб у моїй роботі мені допомагав розумний і відданий друг - собака.
    Робота митника не тільки важлива і значуща , а й небезпечна. Щодня перевіряючи вантажі , проводячи огляд людей , що в'їжджають і виїжджають з країни , можна зіткнутися з злочинцями. Саме тому митник повинен бути в хорошій фізичній формі , мати швидку реакцію , вміти володіти зброєю.
    Незважаючи на все це , у своїй щоденній роботі співробітник митниці повинен бути ввічливим і уважним. Він не повинен упускати честь свого мундира хамством або невихованістю . Адже митник - це багато в чому обличчя держави. Люди, що прибувають в країну , першими зустрічають саме співробітників митниці, за ним вони судять про країну і про його народі.
    Безумовно , справжній митник повинен бути професіоналом у своїй справі. Він має бути і хорошим юристом , і силовиком , і психологом , і кінологом , і лінгвістом ... Саме тому , я думаю , потрібно дуже відповідально ставитися до своєї освіти , намагатися вчитися якнайкраще , постійно вдосконалюватися.
    Я знаю , що при вступі на митне відділення велике значення надається атестату школяра , тому, чим він займався і захоплювався крім школи . Саме тому я вирішив додатково вивчати англійську мову , ходити в секцію айкідо. Крім цього , я захоплююся естрадними танцями. Але не забуваю і про шкільних заняттях , намагаюся добре вчитися.
    Думаю , через кілька років всі мої старання винагородяться , і я стану тим , ким і мрію , - справжнім митником , хорошим професіоналом і шанованою людиною .
Пряме посилання
Переглядів: 917 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Математика Г. П. Бевз, В. Г. Б...
Презентація на тему - English ...
Презентація на тему - My schoo...
Вплив шоколаду на організм люд...
Презентація на тему - Образ жи...
Відповіді та рішення до підруч...

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Твір - моя професія який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!