Головна » Готові твори

Твір на етму "Роль кіно в нашому житті"

Твір на етму "Роль кіно в нашому житті" скачати

Скачати повну версію

Кінематограф був винайдений братами Люм'єр в 1895, таким чином, йому трохи більше століття. І з тих пір воно тісто увійшло в наше життя. У ті часи фільми піддавалися під цензуру, поступово вона почала слабшати.

Кіно грає глобальну роль в житті людей, воно пов'язане з ними набагато сильніше , ніж скажімо театр. А пізніше, коли з'явився телевізор, можна навіть не ходити в кінотеатри, а насолоджуватися улюбленими фільмами в домашній обстановці.

Фільми, з дитячих років вчать дітей розрізняти добро і зло, випробувати почуття жалості до кого то чи радіти витівкам героїв. А, якщо це документальне кіно, то в ньому розповідається теж чимало цікавого і пізнавального, про історію, традиції та культуру різних країн світу або ж це передачі про тварин, яких дуже багато, і кожен глядач обов'язково знайде для себе щось до душі.

Кіноіндустрія різножанровий вид мистецтва. Радієш разом з героями комедій і засмучуєшся, якщо дивишся мелодраму. Разом героями бойовиків або трилерів, береш участь разом з ними в їх грандіозних розборках. А якщо хочеться відволіктися, від чогось не дуже приємного, то найкращий жанр це комедія, включаєшся у фільм і відволікаєшся від усього і починаєш радіти з героями кінострічки.

Але є й філософські фільми, що формують світогляд , які допомагають людям замислитися над своїм життям, а іноді навіть і кардинально поміняти її.

Кіноіндустрія знаходиться в постійному зростанні, в даний час для виробництва фільму використовуються новітні технології, сучасні спецефекти, графіка заворожують глядачів. А, якщо це 3Д, то взагалі відчуття, що ти потрапив разом з героями або на безлюдний острів, або на батискаф підводного корабля.

У теперішній же час прогрес дійшов до того , що можливо навіть скачувати фільми, і дивитися навіть раніше, ніж вони вийшли в маси.

Основна мета кінематографу це внести фарби в повсякденне життя і додати в неї позитиву. І з цією метою кінематограф він відмінно справляється.
Пряме посилання
Переглядів: 1606 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Презентація на тему: субкульту...
Презентація "Керлінг"...
Презентація на тему: загін Сум...
Презентація на тему - Збережен...
Презентація на тему - Типізова...
Історія України.Довідник 9 кла...

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Твір на етму "Роль кіно в нашому житті" який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!