Головна » Готові твори

Твір на тему "1 вересня"

Твір на тему "1 вересня" скачати

Скачати повну версію

Для будь-якого школяра свято знань - 1 вересня дуже значущий. Про цей день згадують потім всі роки, проведені в школі . Для першокласників - це перший крок в абсолютно нову для них, незвідану життя. Для нас, які вважають себе старожилами, цей день - вже не так торжественен, як для них, ми ж не перший раз йдемо в школу. Але зустріч з друзями після літніх канікул - це завжди радість. Як завжди вже до кінця серпня ми все приїжджаємо в своє місто: хто з відпочинку біля моря, хто від бабусь і дідусів. Ми вже нудьгуємо за школою, та й дізнатися більше нового зі шкільної програми теж дуже хочеться.

Цей день можна дізнатися , навіть не заглядаючи в календар. Як ? За першокласникам , які так урочисто йдуть до школи зі своїми батьками. На цих смішних юних Ломоносових і Менделєєвих ранці всіх кольорів веселки. На дівчатках банти , але найголовніше - це їх « розкриті » очі . У всіх до одного величезні букети осінніх квітів . Вони всі в однакових , дуже красивих шкільних формах.

1 вересня - не просте дата нового навчального року у всій країні , це початок наших нових кроків до успіхів і поразок , перешкодам і перемог. Наші викладачі завжди готові нам допомогти у їх подоланні і порадіти разом з нами нашим перемогам .

Як завжди в цей день проводиться урочиста лінійка , присвячена 1сентября - початку навчального року. Нас вітають наш директор , викладачі , представники міської ради , батьки , шефи та спонсори . Вони всі бажають нам великих успіхів у вивченні наук , а також висловлюють надію , що ми виправдаємо їхні побажання. Після цього звучить гімн Росії і одна з першокласниць , сидячи на плечі у випускника школи цього року , дає перший у своєму житті дзвінок на урок. Відразу ж у багатьох наших мам з'явилися в руках хусточки , вони витирали сльози. Після цього дзвінкого і пронизливого дзвінка ми почали розходитися по своїх класах .

Ось тепер саме час розглянути своїх однокласників. Всі ми змінилися за літо , особливо дівчатка . Вони стали красивіше. Наш класний керівник оголосила нам про нововведення в школі , потім написала на дошці розклад уроків на наступні три дні і провела класний годину . Напевно, тому що ми вже не першокласники , це вийшло не уроком , а спільним обговоренням всіх новин , що відбулися за літо. Ми розповідали по черзі , хто і як провів літо , куди їздив , що бачив. Оскільки 1 вересня - свято , то уроків не буває , тільки класні години . Тому ми , обдарувавши нашу вчительку квітами , відразу ж після дзвінка , всі дружно вирушили в парк , щоб поспілкуватися , послухати музику і поспівати пісні під гітару. Було дуже весело.
Пряме посилання
Переглядів: 520 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Алгебра Г. М. Янченко, В. Р. К...
Презентація на тему - Верховна...
Презентація на тему - Наслідки...
Презентація на тему: Павло Тич...
Фізика Л. Е. Генденштейн, І. Ю...
Твір на тему: Пам'ятки США

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Твір на тему "1 вересня" який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!