Головна » Готові твори

Твір на тему "Аквапарк"

Твір на тему "Аквапарк" скачати

Скачати повну версію

Влітку у мене був день народження, і батьки вирішили провести його... в аквапарку. Ми поїхали всією родиною , вибрали спеціально п'ятницю, так як відвідувачів в цей день трошки менше , ніж у вихідні дні. Спочатку мені ця ідея здалася не дуже привабливою і цікавою, я думав, що ми підемо в кафе і всі разом посидимо там. Але, як я помилявся!

Величезна територія , яка відведена під аквапарк , розділена умовно на дві різних зони - дитячу і дорослу. У кожній з них різні розважальні атракціони. Так , у дитячій був хвильовий басейн , в якому включаються хвилі за спеціальним розкладом, який написано при вході. Є в цьому басейні штучні річки з течіями і завихреннями , по ним так здорово було плисти , сидячи в спеціальному яскравому колі . Після катання на колі моєї молодшої сестри ми всі вирушили у «дорослу частину » аквапарку. А там виявляється і кафе, і сауна , і суші- бари . Мрія моя збулася , в кафе ми все ж посиділи і відзначили мій день народження , дуже смачні були фруктові коктейлі та морозиво. Папа стояв під водоспадом і пив коктейль з трубочки, ми зробили дуже багато знімків , щоб потім згадати весь цей день в подробицях вже сидячи вдома на дивані.

Мамі зробили легкий масаж, причому вона в цей час просто напівлежала в дуже зручному кріслі прямо біля басейну.

Потім ми пішли своєю дружною компанією , звичайно ж , на гірки , тут їх велика різноманітність і кількість. Першовідкривачем став , природно, тато. Він виліз на дуже високу гору , ліг на спину, склав руки і просто злетів вниз з криком «ура». Тато у нас взагалі жартівник по життю , але коли він був уже внизу, ми запитали, навіщо так кричати ? Він відповів «Від страху». Ми не зважилися повторити його маршрут і з'їхали з меншою гірки прямо в колі , було дуже здорово. Враження просто приголомшливі , особливо коли наприкінці гірки ти потрапляєш в воронку, а потім летиш у воду басейну. Все б нічого , але підйом на всі ці атракціони досить довгий, зате потім за які- то секунди ти опиняєшся вже знову у воді.

При вході в аквапарк нам видали різнокольорові браслети , які ми наділи на зап'ястя . З їх допомогою можна відкрити і закрити шафки, де ми залишили свій одяг. У браслетах вмонтовані датчики часу нашого перебування на території комплексу, і для оплати різних покупок ( їжі, напоїв , перегляду фільмів у форматі 5Д). Після того, як ми провели весь день в аквапарку, нам потрібно було підійти до спеціального терміналу , де було вказано, скільки ще потрібно заплатити за всі наші задоволення. Дуже сподобалося обслуговування, ми, як новачки, багато чого не знали. Нам із задоволенням все розповіли і пояснили, куди і як пройти.
Пряме посилання
Переглядів: 952 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Презентація на тему - Англійсь...
Презентація на тему: поняття в...
Готові лабораторні роботи з фі...
Презентація на тему - Вплив чи...
Презентація на тему - Астроном...
Презентація на тему - Знайомст...

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Твір на тему "Аквапарк" який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!