Головна » Готові твори

Твір на тему "Англійська мова"

Твір на тему "Англійська мова" скачати

Скачати повну версію

Ера інформаційних технологій та міжособистісного спілкування змушує нас вивчати різні мови для максимальної можливості комунікації між різними сферами населення. На сьогоднішній день одним з найбільш затребуваних і часто вживаних мов всього світу є англійська. Знання цієї мови відкриває перед нами перспективи і додаткові можливості.

У школі вивчення англійської мови зазначено в обов'язковому порядку. Часто учні , не розуміючи важливості цієї мови, не приділяють їм вартого уваги і відносяться до нього несерйозно. Розуміння своєї помилки приходить тоді, коли вони стають старше і перед ними відкриваються нові можливості й перспективи. У такому випадку доводиться вдаватися до додаткових занять з репетитором, щоб надолужити згаяне.

Знання англійської мови може дуже стати в нагоді під час подорожей в чужі країни. Ви без допомоги гіда впораєтеся з пошуком ночівлі, покупок або знайомством з місцевими пам'ятками. Це дозволить заощадити значну суму грошей і витратити їх на свій розсуд.

Влаштовуючись на роботу, набагато вище цінується той кандидат на робоче місце, який знає іноземні мови, особливо якщо робота пов'язана зі спілкуванням з людьми.

Як вже було сказано, англійська мова знає значний відсоток населення планети, а це дозволяє завести нові приємні знайомства з людьми, які проживають в іншому середовищі, з іншою культурою. Це стане для вас пізнавально і цікаво.

Якщо є можливість виїхати за кордон отримати вищу освіту або просто влаштуватися на роботу, то знання англійської мови необхідне для швидкої адаптації на новому місці. Взагалі страшно уявити, як можна слухати лекції і отримувати нові знання мовою, якої не знаєш?

Може причина і нешаноблива, на перший погляд , але ви зможете підспівувати, почувши улюблену пісню англійською мовою, знаючи її текст і розуміючи сенс .

Таким чином, можна скласти список тільки з позитивних причин , які змушують вивчати іноземні мови, зокрема англійська.

Ви зможете розмовляти з великим колом людей, ніж зараз, слухати і розуміти пісні, дивитися фільми без перекладу, читати літературу в оригіналі... І це тільки маленька частина перспектив, які нам відкриває знання англійської мови. Тому важливо не запустити його вивчення на початковій стадії.
Пряме посилання
Переглядів: 407 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Усі твори з Німецької мови
Презентація на тему - ФРАНЦІЯ ...
Презентація на тему - Гостра с...
Презентація на тему - Середньо...
Презентація на тему - FAMOUS A...
Презентація на тему - ізомери

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Твір на тему "Англійська мова" який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!