Головна » Готові твори

Твір на тему "Армія в моєму житті"

Твір на тему "Армія в моєму житті" скачати

Скачати повну версію

Героїзмом, мужністю, патріотизмом і самопожертвою відрізняються справжні чоловіки не тільки у воєнний час або при стихійних ситуаціях. Ці людські якості повинні виховуватися у юнаків в мирний час, а робиться це найкраще в рядах армії. Як тільки прийде час, я обов'язково піду служити. Там обов'язкова військова дисципліна, нехай сувора, але вона підтягує і гартує. Завдяки фізичним вправам, почуттю постійного плеча товариша, молодий чоловік в армії стає більш розуміючим і чуйним.

За останній час авторитет армії трохи похитнувся , у зв'язку з тим , що похитнулися і моральні цінності. Сьогодні рідко зустрінеш людську порядність , вірність слову, даному іншій людині , самопожертву в ім'я порятунку інших . Сьогодні всі ці якості ( не скрізь і не повністю) замінені зовсім іншими цінностями : практицизмом , спрагою наживи , себелюбністю і рвацтвом . Іноді хочеться голосно крикнути : «Люди , давайте одумаємося , адже нам жити на цій землі і в цій країні! ». Якщо всі молоді люди - допризовники будуть « ухилятися » під різними приводами від служби в армії , то хто ж тоді стане на захист нашої країни. Сьогодні багато і чутно про випадки терористичних актів.

Не можу собі навіть уявити , щоб було під час війни 1941-1945 років , якби наші діди також « ухилялися » від служби. У них навіть думки такої не виникало. А що могло б трапитися з нашою країною і з нами з усіма ? Напевно , фашизм не дав би навіть єдиного шансу на життя нашої країни , тоді ще званої Союзом радянських соціалістичних республік і її наступних поколінь.

Армія в моєму житті має величезне значення. Це сталося , напевно , завдяки тому , що мій тато служив свого часу в Афганістані , він не з розповідей знає , що таке війна і армія сьогодні . Ми з татом дуже часто обговорювали тему моєї майбутньої служби в армії. Він весь час говорить , що армія - це те місце , де вчорашні хлопчаки стають сильними , мужніми і здатними в будь-який час стати на захист своєї родини , рідних і , звичайно ж , своєї батьківщини . Мені здається , що якби в кожній родині батько і син обговорювали тему армії , то тоді менше було б проблем із закликом . Все б вважали службу в армії не примусовою обов'язком , а великою честю. В армії молоді люди отримують не тільки фізичну підготовку , вони набираються життєвого досвіду , набувають друзів , з якими залишаються в хороших відносинах ще довгі роки. Прикладом тому - друзі мого батька , вони зараз живуть на території всього колишнього союзу , але завжди созваниваются , а якщо є можливість , то зустрічаються , як фронтові друзі.
Пряме посилання
Переглядів: 667 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Презентація на тему - ЄЛИЗАВЕТ...
Презентація на тему - COLOURS ...
Презентація на тему Австрія
Презентація на тему - ОЛІМПІЙС...
Презентація на тему - ВТОРИННИ...
Презентація на тему: поняття в...

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Твір на тему "Армія в моєму житті" який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!