Твір на тему "Автомобіль майбутнього" скачати обо дивитися онлайн - Довідник
Головна » Готові твори

Твір на тему "Автомобіль майбутнього"

Твір на тему "Автомобіль майбутнього" скачати

Скачати повну версію

Яким же повинен бути цей самий автомобіль майбутнього? Хотілося б побачити його екологічним, щоб у ньому не було ніяких викидів шкідливих вихлопних газів у навколишнє середовище. Автомобіль буде дуже зручним і зовсім безпечним транспортним засобом, компактним при парковці і який буде перетворюватися в більш просторий автотрансформер. Їм ніхто не буде керувати . Але це, звичайно ж, мрія. Але до неї потрібно прагнути.

Сьогодні велика кількість людей проживає у містах - мегаполісах. Вулиці та дороги в них в годину- пік перетворюються в одну велику пробку , і втиснути свій автомобіль для парковки- досить складна , а часом просто не здійсненне водіями задача. У дизайнерів і розробників автомобільної промисловості давно вже проблема створення компактного автомобіля коштує дуже гостро. Салон такого авто має бути комфортним , а сам автомобіль зручним при їзді. Вони давно , ще до виникнення таких величезних пробок на дорогах міст , задумали створити міський міні -кар . Сьогодні такий перший міні ми можемо побачити поки ще тільки в кресленнях і на картинках. Він настільки компактний , що цілком зможе пересуватися навіть по тротуару. Він не буде завдавати ніяких перешкод пішоходам . Автомобіль двомісний , складається в довжину з двох з половиною метрів (така довжина всього автомобіля) до півтора (у складеному стані). Парковка такої машини , як Ви розумієте , буде нескладною. Ще одна інтерес
Переглядів: 888 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Презентація на тему - ЕЛЕКТРОН...
Презентація на тему - Планета ...
Презентація "Багатства пр...
Російська мова Н. Ф. Баландіна...
Презентація на тему: Лас-Вегас...
Твір на тему: Пам'ятки США

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Твір на тему "Автомобіль майбутнього" який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!