Головна » Готові твори

Твір на тему "Автомобіль в нашому житті"

Твір на тему "Автомобіль в нашому житті" скачати

Скачати повну версію

Автомобіль вже давно став частиною нашого життя. Особливо це стосується чоловіків і молодих людей, хоча й дівчата теж не відстають. Зараз вже майже кожен має свій автомобіль або мріє про нього. Можна знайти машину на будь-який смак, для будь-якої людини, призначену абсолютно для будь-яких умов і навколишнього середовища. Легкові машини, позашляховики, автобуси і багато інших видів машин, яких безліч, можна зустріти на вулицях, як великого міста - мегаполісу, так і невеликих міст , так і сіл і будь-яких населених пунктів. Вони стали частиною навколишньої дійсності, зараз ми багато чого не зможемо робити без машин.

Автомобіль виконує безліч різних функцій , найпоширеніша його функція - це пересування . Зараз для того , щоб відправиться кудись , ніхто не збирається в довго подорож , тому що швидкість автомобіля дозволяє за годину підкорювати відстань, на яку у пішохода пішов би цілий день. Саме тому автомобіль став таким незамінним , це дуже зручне , а крім цього , ще й компактний засіб пересування, який не тільки швидко довозить куди завгодно , але і захищає від усіх незручностей далекої дороги . Крім того , зараз роблять настільки зручні і сучасні автомобілі , що дуже часто навіть не відчуваються купини і канавки , на які все-таки іноді можна наїхати .

Інший функцією автомобілів може бути транспортування . Якби не величезні можливості , які автомобілі дають виробництву , швидше за все наша промисловість не розвивалася б так швидко й успішно. З'явилася можливо , перевозити більше вантажів за більш короткий час . Якщо раніше будь-які продукти не було можливості експортувати на далекі відстані , так як вони могли зіпсуватися , то зараз це стало цілком можливо , тому що швидкість автомобілів це дозволяє. Це дуже сильно полегшило життя і роботу , тому що зараз люди , здебільшого , керують автомобілями , стежать за їх справністю , ремонтують , якщо необхідно. Людина зараз рідко виконує важку роботу , це за нього роблять машини , які він придумав собі в допомогу.

Напевно, тому , і ще з безлічі причин автомобілі міцно влаштувалися в нашому житті. Зараз вже неможливо уявити наше життя без автомобілів різного типу. Вони все більше вдосконалюються , вони все більше простору займають , вони виконують все більше функції і стають все більш і більш складними.
Пряме посилання
Переглядів: 923 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Презентація на тему - Гостра с...
ГДЗ математика 5 клас. Збірник...
Відповіді на завдання підручни...
Відповіді до зошита для практи...
Презентація на тему - Cats
Твір на тему: Різдво

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Твір на тему "Автомобіль в нашому житті" який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!