Головна » Готові твори

Твір на тему "Бережіть природу"

Твір на тему "Бережіть природу" скачати

Скачати повну версію

Всі ми любимо природу, але найбільше відпочивати там : плавати в річках , в морях, ходити в ліс за грибами, збирати плоди з фруктових дерев, знімати урожай в городі. Сьогоднішня екологічна обстановка змушує нас замислитися про охорону природи. Потрібно думати про майбутнє і не тільки своєму, а й своїх дітей та онуків. Природа, вона хоч і багата, але може помститися за недбале ставлення до неї. Сьогодні забруднені річки, ліси, поля. Природоохоронний питання стало надзвичайно актуальним, навіть у школах ввели такий предмет, як екологія. Викладачі розповідають нам, що дуже легко порушити природний баланс і як важко його відновити.

Природа , по суті своїй , відновлюється сама , але процес цей дуже тривалий. Саме тому ми повинні всіма силами охороняти і берегти світ, що нас оточує. Не варто , піклуючись про свої доходи винищувати тварин , скоро ми їх зможе побачити тільки в Червоній книзі. Навіть хижаки , які харчуються іншими тваринами, і ті , в гонитві за здобиччю не вбивають більше , ніж здатні з'їсти. Цей феномен пояснюється рівновагою і гармонією в природі. Але ось людина може знищити набагато більше і йому весь час потрібно ще і ще. Результатом може бути винищення всього живого. Мені особисто так здається , що якщо ми всі , але спочатку кожен окремо будемо підтримувати чистоту в своєму будинку , дворі , парку , то все може змінитися на краще. Ми повинні одуматися і перестати руйнувати нашу Землю , адже ми всі на ній живемо і потрібно зробити так , щоб і майбутні покоління побачили красу нашої планети.

Весь , оточуючий нас світ , дуже тісно пов'язаний з природою. Живим прикладом можуть служити такі її представники , як рослини і тварини . Від рослин тварини отримують кисень , яким дихають , а звірі можуть переносити різні спори для розвитку рослин і грибів. Якщо в цій системі небудь порушити один з двох представників може загинути. Ми повинні бути вдячні природі за те , що ми вона нам все це дала. Адже людина - це теж частина природи і знищуючи її, ми можемо знищити і себе.

Реальність сьогоднішнього дня така, що на будь-якому придатному для життя місці на Землі , ми вже бачимо темні штампи людської цивілізації. З кожним днем збільшуючи споживання , а також з метою нестримної гонитви за прибутками , багато недбайливі виробники закривають очі на багато екологічні негативні наслідки. Вони , як правило , відбуваються як результат такого безвідповідального ставлення до екосистемі. Відновити природні ресурси дуже складно , а іноді й просто неможливо. Якщо такими темпами ми будемо продовжувати , то незабаром капкан може зачинитися . Про це треба пам'ятати завжди !
Переглядів: 2308 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Твір на тему: Різдво
Презентація на тему: поняття в...
Презентація на тему - Англійсь...
Презентація на тему - ЗАХИСТ Н...
Англійська мова А. М. Несвіт 7...
Алгебра Г. П. Бевз, В. Г. Бевз...

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Твір на тему "Бережіть природу" який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!