Головна » Готові твори

Твір на тему "Без добрих справ немає доброго імені"

Твір на тему "Без добрих справ немає доброго імені" скачати

Скачати повну версію

Кожна нормальна людина хоче, щоб його ім'я називали добрим. Що це означає? Це означає, що ніхто з людей не хоче, щоб про нього думали погано, з гидливістю чи повною байдужістю. Як же зробити, щоб про тебе думали і говорили з теплотою? Потрібно робити добрі справи!
Якщо у тебе багато грошей, зароблених чесно, твоїм працею, твоїм бізнесом, ти повинен думати і про тих, хто не має можливості заробити на стерпне життя. Потрібно допомагати бідним та нужденним, незаможним і убогим!
Навіть якщо у людини мало грошей або зовсім немає зайвої копійки, то і тоді є можливість зробити собі добре ім'я. Адже це так просто! Чи не відвертатися від ближнього свого (а під ближнім християни вважають будь-якої людини, який поруч і потребує чогось)! Допомагати близьким і знайомим і в радості, і в горі ! Підняти що впав людини! Не плювати в колодязі, з яких доведеться напитися! Приголубити собаку (як буде щасливий твій пес, відчувши ласку свого господаря)!
Ось прості (і такі іноді важкоздійснювані) правила, яких потрібно дотримуватися у житті, щоб люди вважали ваше ім'я добрим.
Пряме посилання
Переглядів: 393 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Презентація на тему - Енергови...
Презентація на тему: Економічн...
Презентація на тему - КЛАСИФІК...
Англійська мова В. М. Плахотни...
Презентація на тему - ALL SORT...
Презентація на тему - Гостра с...

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Твір на тему "Без добрих справ немає доброго імені" який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!