Головна » Готові твори

Твір на тему "Без роду немає народу"

Твір на тему "Без роду немає народу" скачати

Скачати повну версію

Здавна вважалося, чим сильніше буде рід, тим кращим буде народ. Важливим моментом, щоб зберегти національні та моральні традиції, є родовід кожного з нас. В даний час мало хто цікавиться своїм древом роду, і знає поіменно кожного далекого предка. А раніше це вважалося обов'язковим, і ті, хто не знав своїх предків, дуже соромилися цього.

Радує те, що з кожним днем сучасна людина все більше звертається до свого коріння. Це стає засобом зміцнення сімейних уз, взаємин з родичами, і зростає кількість заходів, пов'язаних зі збором всіх родичів в тісному сімейному колі. Так зміцнюються зв'язки і з дальньої ріднею. І величезним досягненням є те, що почали відроджуватися традиції пам'яті про свій родовід, і всі відомості намагаються передавати з покоління в покоління.

Людина подібна дереву, вся його сила знаходиться в корінні. І чим більше у нього є інформації про минуле, тим він стає більш впевненим у собі. Історія освіти прізвищ і по батькові таїться в церковних іменах. Наприклад - Микита, Син Микити, значить Нікітін. Рід - це своєрідна ниточка - зв'язок всіх членів сім'ї, які походять від одного родоначальника . Люди завжди раніше знали, що всі погані вчинки і помисли можуть позначитися не тільки на них самих, а й на їхніх нащадках.

З покоління в покоління передаються людині якісь зовнішні риси, таланти і духовні звичаї. І, звичайно ж, мова. Рідна мова - це свого роду духовне багатство, подароване людям . Народ одержимий цим багатством, з ним з покоління в покоління передається мудрість, культурну спадщину і традиції. Рідна мова має могутню силу. З його допомогою передається досвід наших прадідів. Слово - невмируще джерело , який дає уявлення про навколишню дійсність, про своє місто , родині.

Мова - це одна з найміцніших зв'язків, яка виступає посередником між сучасним поколінням і предками. Людина, багатий духом, прагнути вдосконалити свої знання рідної мови, а також вивчити інші мови світу. Людина, що зрікся рідної мови і соромиться розмовляти нею, не може вважатися відданим громадянином своєї країни і може втратити повагу своїх співвітчизників.

Дитя, пізнаючи ази рідного слова, немов занурюється в кришталево чисту воду рідного слова. Слово дає йому уявлення про навколишній світ, знайомить з народними традиціями.
Пряме посилання
Переглядів: 395 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Англійська мова Л. Биркун 6 кл...
Презентація на тему - Середньо...
Презентація на тему - FAMOUS A...
Презентація на тему - Алмаз. К...
Презентація кросворд по Англій...
Презентація на тему - ВИВЧАЄМО...

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Твір на тему "Без роду немає народу" який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!