Твір на тему "Безцінна фотографія" скачати обо дивитися онлайн - Довідник
Головна » Готові твори

Твір на тему "Безцінна фотографія"

Твір на тему "Безцінна фотографія" скачати

Скачати повну версію

Я розкрив фотоальбом. Ось моя улюблена бабуся. Якими ж словами описати чарівність і легкість її характеру, неповторність милих рис обличчя, щоб передати не покидає відчуття захоплення?
Сяюче обличчя, широкий відкритий лоб. Помітна сивина в поріділих волоссі. Променисті очі повні доброти. Прямий круп -ний ніс. Губи розтягнулися в посмішці, яка просто невіддільна від її вигляду.
Одягнена бабуля скромно. На ній темненьке плаття з білим комірцем, який освіжає її обличчя. На колінах у неї сиджу я у віці п'яти років. Бабуля обняла мене своїми ласкавими руками. Від віку і від роботи вони стали жилавими і зморшкуватими.
Я завжди з ніжною любов'ю буду перебирати в пам'яті миті і години, проведені поруч з нею. Вона навчила мене дивитися на світ розплющеними очима і радіти кожній дрібниці.
Переглядів: 162 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Англійська мова О. Д. Карпюк 1...
Твір на тему: Пам'ятки США
Презентація на тему - ЗАХИСТ ...
Презентація на тему - Типізова...
Математика Г. П. Бевз, В. Г. Б...
Презентація на тему - КОЛОЇДНА...

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Твір на тему "Безцінна фотографія" який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!