Головна » Готові твори

Твір на тему "Бібліотека"

Твір на тему "Бібліотека" скачати

Скачати повну версію

Я дуже люблю ходити в бібліотеку, бо люблю читати. Багато хто може заперечити, що зараз, для того, щоб прочитати книгу, не обов'язково йти в бібліотеку, але я не погоджуся. Звичайно, зараз, завдяки інтернету, завдяки комп'ютерам, ноутбукам і електронним книгам, навіть телефонами, книги можна читати в інтернеті в будь-якому форматі. Це стало дуже зручно, бо можна брати такі книги всюди, і не потрібно носити з собою величезні друковані видання. Але з іншого боку, мені завжди більше подобалося читати друковані книги, тому що можна відчути предмет. Хоча зручність електронних варіантів, звичайно, незаперечно. Але якщо хочеться прочитати щось з душею, звичайні книги підійде набагато більше.

Бібліотека - це справжній рай для тих , хто цінує книги і любить читання . Це так, тому що бібліотека включає в себе стільки книг , скільки не може поміститися в звичайному будинку . У минулому столітті освічені й багаті люди , які жили у величезних особняках і могли собі дозволити утримувати цілу бібліотеку . У них була велика кімната , вся заставлена ​​книгами і шафами з ними, де було зручне місце для роботи і читання. Я б хотів також мати свою власну бібліотеку , коли обзаведуся своїм власним будинком. Бібліотека також була і кабінетом , і місцем для розмов , місцем, де могли проходити ділові наради або переговори. Дуже часто сім'ї збиралися увечері і читали один одному вголос. Тобто , бібліотека завжди була інтелектуальним центром будинку.

Після революції бібліотеки стали публічними , тому дуже багато людей отримали можливість читати , читати багато і читати те , що їм хочеться. Бібліотеки дали можливість тим , у кого не було можливості постійно купувати книги , читати те , що було цікаво , сучасно , читати твори класиків російської та зарубіжної літератури , читати вірші і прозу великих письменників , які вже були відомі по всьому світу. Бібліотеки дали можливість російському народу освічуватися , виходити з темряви до світла. Тому , як я вважаю , бібліотеки грали дуже важливу роль у становленні російського народу , так само як гарне харчування відіграє важливу роль в одужанні після хвороби.

Книги можна порівняти з їжею , а бібліотеку з рестораном . Бібліотека завжди повна хороших книг , які допоможуть розвинутися вашому розуму і уяві , які допоможуть вам подорослішати , по- іншому поглянути на світ , побачити різні ситуації з боку . Але завжди залежить тільки він читача , яке саме блюдо він вибере . Коли людина приходить до бібліотеки , він сам вибирає те , що буде читати , іноді не слухаючи порад досвідченого бібліотекаря . У кожному ресторані є зіпсовані страви , іноді потрібно бути дуже акуратним , щоб воно не потрапило до вас на обідній стіл.
Пряме посилання
Переглядів: 260 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Презентація на тему - Cats
Презентація на тему - ПЛАНЕТИ ...
Презентація на тему - МІЖНАРОД...
Презентація на тему - НАЗВИ МІ...
Презентація на тему - Органічн...
Презентація на тему - Music an...

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Твір на тему "Бібліотека" який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!