Головна » Готові твори

Твір на тему "Будинок у селі"

Твір на тему "Будинок у селі" скачати

Скачати повну версію

Багато хто мріє мати будинок в селі, і не дарма. Чисте повітря, невимовна краса місцевих пейзажів. Свій сад, город . Чудесні лісу, поля, озера в окрузі. Завжди знайдеться в селі заняття.

Починається пора літніх канікул. Більшість міських дітлахів роз'їдуться до бабусь у село. Будь-яка доросла людина хоче опинитися на місці свого сина чи доньки, щоб все літо провести в тихій, що потонула в зелені сільця.

А яка радість для бабусі : приїжджають улюблені внучата! Добре мати будинок у селі. «От і приїхали, рідненькі», - зустрічають дід з бабою своїх синів-соколів вже з пиріжками, та млинцями.

Не встигнувши навіть відпочити, біжить дітвора, хто куди. У селі є все для щастя. Ось незвичайний ставок, що знаходиться там, де ніхто не знайде , якщо не знати його місце розташування. Навколо ставка все заросло деревами і чагарниками, підібратися навіть важко. Стара стежка заросла. Але нічого моторні діти за день протоптали доріжку до заповітного водоймища. Як же вони чекали канікул, щоб нарешті скупатися і наловити пічкурів на юшку.

Село обступили березові гайки. Гриби збирати ще рано, потрібно почекати до серпня, а от ягоди всякої повно: суниця, костяниця, лісова малина і смородина. Поки хлопчаки ловлять рибу, дівчатка йдуть по ягоду з піснями і жартами.

Наближається вечір. Втомлені, але задоволені дітлахи направляються по домівках. Адже завтра потрібно стільки всього встигнути зробити.

Наступний день починається з криками півнів. Ось уже бабуся напуває парним молоком своїх внучат. Поснідавши, вони відразу не біжать у своїх справах. Є і вдома турботи важливіші. Потрібно дідові допомогти по господарству, качок і гусей нагодувати, в колодязь за водою збігати. Бабусі допомогти по дому. Поки вона готує обід, внучки наведуть порядок.

Не забудуть заглянути в стару скриню, де вони зберігають свої малюнки, вироби, іграшки, які залишили тут рік тому. Спогади наринуть , як не хотілося їхати тим влітку додому, але тут же безслідно підуть. Адже тільки приїхали і вже на рік старше. Справи зроблені, можна бігти на зустріч новим пригодам.

Зайдуть до місцевої дітворі і вже разом, великий оравою придумають заняття до душі. Дуже приваблює дітей покинута вітряк, дивом збереглася до наших днів. Не в робочому стані, а дітлахам це не до чого.

Стільки різних ігор вигадують у цього млина . Діти тут збираються різних віків, починаючи років з п'яти і до тринадцяти. Між собою не лаються, не до цього їм.

Ось і літо пролітає не помітно. Не хочеться їхати онукам від бабусі, але не засмучуються. Знають, що повернутися обов'язково на наступне літо. Адже здорово, коли є будиночок в селі, де тебе чекають.
Пряме посилання
Переглядів: 279 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Алгебра Є. П. Неліна (академіч...
Презентація на тему - CORAL RE...
Презентація на тему - SYMBOLS ...
Презентація на тему - Різноман...
Презентація на тему - Властиво...
Презентація на тему - НАЗВИ МІ...

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Твір на тему "Будинок у селі" який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!