Головна » Готові твори

Твір на тему "Чим приваблює мене моя майбутня професія?"

Твір на тему "Чим приваблює мене моя майбутня професія?" скачати

Скачати повну версію

Перед кожною людиною рано чи пізно постає питання: як вибрати професію? Відповісти на нього з першого разу дати дуже складно. Адже ми прекрасно розуміємо, що це визначить наше майбутнє життя до кінця днів. Особливо важко зробити вибір, таким як я.

Звичайно, вам спочатку потрібно написати список. Зробіть дві колонки. У першій напишіть всі «за», а в другій «проти». Так оціните всі професії, які вам подобаються, і потім зробіть вибір на користь тієї роботи, яка набрала найбільше «за». Я теж так само вчинила. Саме цей спосіб допоміг мені вибрати майбутню професію. Я вирішила, що буду ветеринаром.

Чому саме таку, достатньо не легку, роботу я вибрала? З самого дитинства я хотіла, щоб моя майбутня професія приносила комусь користь, я хотіла комусь допомагати. Спочатку я вирішила, що все-таки буду медсестрою або дитячим лікарем. Але незабаром я зрозуміла, що це професія вже точно не для мене. Після цього я ще багато ким хотіла бути. Але все ж я змогла зробити остаточний вибір на користь професії ветеринара.

Я з дитинства дуже любила тварин, просто обожнювала за ними спостерігати і доглядати. Переглянувши всі «за» і «проти». Я зрозуміла, що саме ця професія підходить мені більше, ніж всі інші.

Тепер я точно впевнена, що зробила дуже правильний вибір, адже я завжди, з самого раннього дитинства шалено хотіла мати можливість допомагати тваринам, і зараз вона у мене буде, чому я дуже рада.

Для тих, хто ще не вибрав, ким він хоче стати, хочу дати дуже просту пораду. Якщо ви навіть приблизно не знаєте, ким ви хочете працювати в майбутньому, то, будь ласка, не поспішайте з вибором. Дізнайтеся, як можна більше, корисної інформації про різні професії.

Я хочу сказати, що я дуже рада, що змогла визначитися, і відповіла на запитання: ким я хочу стати? Як я вже говорила вище, мені ця професія підходить просто ідеально, адже я дуже люблю тварин і хочу їм допомагати.

Крім того, мені приємно буде знати, що я комусь чимось корисна. Я точно знаю, що мені буде дуже приємно працювати з нашими «меншими братами», адже я вважаю, що всі вони дуже розумні істоти, проводити час з якими, особисто для мене, дуже цікаво. Я дуже сподіваюся, що ви теж неодмінно зможете вибрати для себе професію, яка буде підходити саме вам. До речі, я вірю, що якщо людина «знайде своє місце», то він неодмінно досягне більшого успіху.

Пряме посилання
Переглядів: 2315 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Презентація на тему: загін Сум...
Презентація на тему - МАРКЕТИН...
Презентація на тему - Клас зем...
Презентація з англійської мови...
Презентація на тему - ЗАСТОСУВ...
Презентація на тему - Emerald ...

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Твір на тему "Чим приваблює мене моя майбутня професія?" який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!