Головна » Готові твори

Твір на тему "Де б я хотів жити"

Твір на тему "Де б я хотів жити" скачати

Скачати повну версію

Я думаю, у всіх існує місце, де б вони хотіли жити. У кожного є мрія, в якій він знає, яким буде його майбутній будинок, де він буде знаходитися, що буде його оточувати. Кожен знає або хоча би представляє місце, де знаходиться цей диво-будинок. Звичайно, з часом, коли людина дорослішає, місце, де він хотів був жити змінюється в його свідомості, мені здається, набувають інші обриси. Тому що змінюється сама людина, змінюються його пріоритети, звички, йому починає з часом подобатися те, що не подобалося раніше. Але мені здається, що місце, де я хотів би жити, не поміняється ніколи, тому що я придумав його давно , і поступово тільки злегка коригую.

У мене немає певної країни або місця , яке мене дуже сильно приваблює , мені просто хотілося б жити десь близько моря. Це може бути в Росії , або десь ще , але ідеальне місце моєї мрії має розташовуватися зовсім поряд з морем. Я дуже люблю плавати , тому я хотів би приходити на море тоді , коли захочу і плавати , скільки захочеться . Це може здатися дивним , але мені цього дуже хочеться. Можливо , на такий вибір впливає те , що літо в тому місці , де я живу зовсім короткий , і купальний сезон ще коротше , тому що вода не встигає , як слід прогрітися .

Коли я уявляю місце , де хотів би жити , мені видається , що воно дуже спокійне , це таке місце , де не дуже багато людей , швидше за все це невеликий прибережний місто , де є бухти , в яких можна ловити рибу і загоряти. Мені видається , що у мене не дуже багато сусідів , але всі ми добре знайомі і дружелюбно спілкуємося . Іноді ми збираємося разом ввечері , щоб випити чашечку чаю ​​і трохи поговорити . У місці , де я хотів би жити , не повинно бути багато туристів. Я звичайно розумію , що якщо місце гарне і зручне для відпочинку , там завжди буде багато туристів, особливо в туристичний сезон. Але , якщо взяти до уваги , що я описую місце , де мені хотілося б жити , а не реально існуючі , я б не хотів бачити там натовпи туристів , ні в місті , ні на пляжі .

Швидше за все , такого місця не існує , але мені хотілося б вірити , що воно все ж є. Крім того , я б хотів додати , що там є для мене робота . Не важливо , що це буде за робота. Головне , щоб вона приносила мені достатній дохід і задоволення. Якщо я буду жити недалеко від моря , в місці , де буде тепло , де для мене є роботи, і де мене оточують друзі , мені здається , я буду щасливий.
Пряме посилання
Переглядів: 2070 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Презентація на тему - Особливо...
Презентації з німецької мови н...
Презентація з англійської мови...
Презентація на тему - Music an...
Презентація на тему - ФРАНЦІЯ ...
Твір на тему: Пам'ятки США

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Твір на тему "Де б я хотів жити" який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!