Головна » Готові твори

Твір на тему "День святого Валентина"

Твір на тему "День святого Валентина" скачати

Скачати повну версію

У самій середині зими, 14 лютого, коли ми вже все втомлюємося від зимових холодів, святкується День святого Валентина. Це свято у всіх асоціюється з справжнім весняним настроєм, а можливо, що це пов'язано з наближенням довгоочікуваної теплої весни.

День всіх закоханих ми в Росії відзначаємо не так давно , він прийшов із Заходу кілька десятиліть тому. Америка і Європа відзначає День святого Валентина набагато довше. Чому він носить таку назву ? Це пов'язано з легендою, у якій розповідається про молоду людину , він служив священиком , але був ще й лікарем. Це було дуже давно під час правління злого римського імператора , який ввів заборону на весілля. Він вважав , що всім чоловікам потрібно віддавати свої сили для битв в його війську , а не любити дівчат і заводити сім'ї . Але цієї молодий юнак (святий Валентин ) все ж таємно вінчав закоханих. Коли все це відкрилося , він був заарештований і страчений. Пізніше люди вирішили День закоханих назвати днем святого Валентина , в честь цієї людини , яка віддала життя за любов .

Сьогодні в цей день закохані дарують один невеликі подарунки: листівки , іграшки , коробки цукерок , повітряні кульки. Всі вони робляться у вигляді сердечка , тому що саме воно символізує любов .

По-різному у нас ставляться до святкування цього свята , особливо для старшого покоління він вважається чужим , які прийшли з західних країн. Але мені особисто цей день дуже подобається. У День святого Валентина в школі завжди весело і цікаво. Мені здається , що це свято більш молодіжний , якщо так можна виразитися. У цей день можна нагадати зайвий раз людині , як ти його любиш. Адже це може бути і мама , і сестра , і тато , і бабуся . Ну а сказати своїй дівчині про своє почуття ... чому ж це погано? І неважливо , звідки прийшло до нас це свято: із заходу , чи зі сходу , він просто добрий і хороший .

Головний символ свята - « валентинка ». Це різних розмірів листівочка , виготовлена ​​у формі маленького сердечка. Її можна покласти навіть у поштову скриньку , якщо соромишся віддати особисто. Я і сам дуже люблю отримувати ці знаки уваги , шкода тільки , що багато хто без підпису. Після цього дня багато моїх друзів ходять в задумливому стані , хто ж їм прислав таку « валентинку» ? Не варто засмучуватися , можливо, що це не прояв великої любові , а просто симпатія. Але все ж дуже цікаво , кому ж я міг сподобатися ? Звичайно, ми всі , коли виростемо , знайдемо свою справжню любов , та таку , щоб на все життя, як у моїх батьків , наприклад. А поки у нас є час просто відзначати такі свята і чекати свої листівочки .
Пряме посилання
Переглядів: 1055 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Презентація на тему - Астроном...
Презентація на тему - HEALTHY ...
Презентація на тему - Фразові ...
Презентація на тему: КАТЮША (K...
Презентація на тему - Честь і ...
Твір на тему "Англійська ...

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Твір на тему "День святого Валентина" який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!