Головна » Готові твори

Твір на тему "День знань"

Твір на тему "День знань" скачати

Скачати повну версію

Я як то задумався, чому саме 1 вересня, коли ми йдемо в школу після канікул, в нашій країні відзначається «День знань», чому саме таким чином, а не інакше?

Всі ми, починаючи зі шкільної лави , вже замислюємося про своє майбутнє і мріємо стати освіченими людьми, які приносять користь суспільству. Для цього спочатку потрібно отримати середню освіту, потім вища, знайти хорошу і цікаву роботу, щоб вже там застосовувати всі свої отримані теоретичні знання на практичному досвіді. Саме в школі ми потроху починаємо дізнаватися багато цікавого і нового для себе. Це і навколишній світ, і таємниці природи, і людини. Наші викладачі намагаються прищепити нам розуміння краси, любов до музики і прекрасного мистецтва, вчать спілкуванню з людьми і розвивають наші таланти.

У сьогоднішньому сучасному світі , де розвинена комп'ютеризація і науково-технічний прогрес , всі знання , отримані в школі і у ВНЗ , нам обов'язково знадобляться. Адже людський розум може творити справжні чудеса. За твердженням англійського філософа Ф. Бекона «Знання - сила».

Так для чого ж вони нам потрібні? Ну , по-перше , щоб отримати хорошу професію і мати можливість займатися своєю справою. Але не тільки , знання необхідні для того , щоб не тільки все знати , а й вміти їх застосовувати у тій чи іншій життєвій ситуації. Здобуваючи знання , треба ними користуватися , а інакше і сенсу їм немає. Можна багато чого знати , але багато чого не вміти . Як приклад цього висловлювання може бути правопис . Начебто людина в школі правила вчив , а пише неграмотно . Значить , він просто не зумів їх застосувати там , де це було потрібно. Не всі люди, які отримали дипломи у ВНЗ , можуть вважати себе освіченими. У них знання вийшли поверхневі , а диплом був потрібен тільки для « галочки». Зустрічається дуже багато людей ерудованих , але не мають вищої освіти. За якими - то причин вони не могли вчитися , але самоосвітою все ж займалися. Головне самому захотіти. Прикметою освіченої людини може бути його начитаність . Дуже цікаво розмовляти і спілкуватися з такими людьми.

На мою думку , тільки читаюча людина зможе досягти досконалості , нехай духовного . Коли ми читаємо , то дізнаємося якісь нові факти , відомості . Але це не все , ми ще виробляємо в себе свій індивідуальний смак і осягаємо почуття прекрасного.

Завдяки знанням можна досягти дуже великих висот . Прикладом можуть бути такі імена , як: архітектор Мікеланджело Буонарроті , справжній титан думки. Про енциклопедичності його знань ходять цілі легенди , його ніхто не зміг перевершити в цьому до наших днів. Він був і художником , і поетом , і музикантом , і скульптором . А всього він зміг досягти завдяки знанням .

Звичайно ж , людина не може знати абсолютно все і про все . Але він так влаштований , що все своє життя , починаючи зі шкільної лави , прагне розширювати свої пізнання в науках. Я вважаю , що найкращий час для навчання - це юнацькі роки , коли все ще попереду. Ніколи не можна зупинятися на вже досягнутому результаті , потрібно продовжувати свою самоосвіту постійно.
Пряме посилання
Переглядів: 451 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Презентація на тему Австрія
Презентація на тему - Олімпійс...
Презентація на тему - Рослиної...
Презентація на тему: субкульту...
Презентація на тему - ПЛАНЕТИ ...
Твір на тему: Пам'ятки США

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Твір на тему "День знань" який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!