Головна » Готові твори

Твір на тему: Дитяче щастя

Твір на тему: Дитяче щастя скачати

Скачати повну версію

Щастя - це стан, в якому прибуває людина, коли він відчуває почуття задоволення від того, що відбувається.

Вважається, що дитинство - це безтурботна пора і найщасливіша. І вона надовго залишається в пам'яті. Однак велике значення, яким буде дитяча пора у дитини, залежить від його батьків.

Адже кожна дівчинка чи хлопчик завжди хочуть бачити поруч із собою маму і тата, про сімейне щастя. І батьки, як правило, намагаються зробити все, щоб їх дитині було якнайкраще. Вони віддають останнє, щоб ні в чому не відмовити своєму чаду. Найчастіше батьки хочуть дати своїм дітям, то, чого їм колись не вистачало. Це найближчі люди, вони і друзі, і порадники. Дітьми ми залишаємося на все життя, так як для матері син завжди буде маленьким, і коли він уже виріс, вона не менше переживає за нього, намагається піклуватися.

У мами завжди є клопоти, як по роботі, так і по будинку, як бджола, все трудитися. І тато теж намагається не відставати, адже він годувальник . А все для чого? А для того, щоб купити зайву шоколадку або іграшку, щоб зробити незабутнім кожне свято, будь це День Народження, Новий рік або іменини.

Найбільше батьки пам'ятають перші роки життя своєї дитини. Коли він робить перші кроки, вимовляє перше слово, починає повзати і ходити. І завжди з завмиранням серця все це згадують, адже це вже не повториться ніколи. Але, діти, на жаль, в цей період часу нічого не пам'ятають.

Що є найважливішим для дитини в сім'ї? Це стан, коли він знає , що його цінують і люблять, і завжди раді бачити. І звичайно ж величезне щастя - це сім'я, де панує взаєморозуміння і благополуччя, де немає місця скандалам, пляшках і сигаретам. Коли батьки вважають свого вихованця маленької особистістю, вважаються з його думкою, не змушують робити, те, що йому зовсім не до душі, втілюючи якісь свої нездійснені мрії.

Адже в дитині потрібно розвивати ті навички, які у нього знаходяться в початковій стадії і дано від природи. І ні в якому разі не примушувати робити те, що подобається Вам. Це може обернутися порушенням психіки та заподіянням шкоди.

Можна простежити, що дитяче щастя пов'язане з фантазіями, мріями та ілюзіями. Багатьом дітям взагалі не потрібна дорога одяг, великий багатий будинок, їм просто достатньо любові своїх близьких.

Дитинство - це світ, де все просто і легко. Світ посмішок та гарного настрою. І здається, що так буде завжди і казка ніколи не закінчиться.
Пряме посилання
Переглядів: 535 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Твір на тему: Пам'ятки США
Презентація на тему - Вплив чи...
Твір на тему "Що таке мор...
Збірка задач і завдань для тем...
Презентація на тему - Обчислен...
Алгебра, Є. П. Неліна (Профіль...

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Твір на тему: Дитяче щастя який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!