Головна » Готові твори

Твір на тему "Добро і зло"

Твір на тему "Добро і зло" скачати

Скачати повну версію

Я впевнена , що кожен задавав собі питання, чи просто замислювався про те, що ж таке добро і зло. Ці поняття можна порівняти з «добре» і «погано», тобто вони різнополярні, але все ж зв'язок між ними є. Без добра не вийде зла і так далі. Бути добрим, в моєму понятті означає бути милосердним не тільки до оточуючих людей, які потрапили в біду, а й до тварин , навколишньому середовищу, тобто не бути байдужим. Добра людина завжди поспішає на допомогу. Добро робити набагато легше, ніж зло. Якщо людина, з певних причин потрапив під вплив людей , які можуть галасливою компанією побити бездомну собаку, то він буде це робити разом з ними. А ось протистояти такому негативному колективу, набагато важче і не всякий з таким впорається. Тут потрібно мати свою особисту думку, що не злякатися насмішок таких «друзів» і вчинити по совісті . Якщо вчасно поставити на місце «ватажка » такої компанії, то будьте впевнені, що він , втративши статус, буде лицемірно Вас нахвалювати.

Будь-яке зло можна перемогти добром. Будь-який вчинок робить наш світ кращим і добрішим . Жорстокість, цинізм, нетерпимість, лицемірство, святенництво - всі ці хвороби нашого суспільства можна вилікувати таким ліками, як добро. Якщо добрим словом відповісти на хамську поведінку, грубіян буде в глухому куті, а можливо і перегляне свої погляди на життя. Всі ми в дитинстві слухали казки, прочитані нам бабусями і мамами, вони були нашими першими в житті вчителями. У них завжди було одне дуже важливе для нас: добро завжди могло перемогти зло. Ось цей постулат і потрібно взяти для себе з дитинства , як путівник по життю. Щоб більш глибоко визначити для себе, що означає добро і що зло, можна звернутися до даних тлумачного словника російської мови, який створив І.Даль. Ухвалою добра з цієї розумній книзі є благо , що корисно і чесно і чого вимагає обов'язок громадянина, людини і сім'янина. Погодьтеся , що це поняття описується досить складним і багатослівним визначенням, а от на «зло» дісталося всього два слова - лихі та зле. Між цими поняттями дуже тонка, ледь помітна риса і дуже важливо її вчасно побачити і не переступити в сторону зла.

Ви ніколи не замислювалися, чому зло найчастіше темного кольору, з холодними відтінками, а ось добро увазі яскраві, червоні кольори, в даному випадку вони позначають красу не тільки матеріальну і предметів, а й духовну. Ласкаво зі злом завжди ворогують і протистоять один одному. Переступаючи межу, можна дуже швидко опинитися на стороні лиха, але от стати знову добрим набагато важче. Я просто впевнена, що перевага має бути на боці добра, інакше в світі може настати хаос і морок. Щоб у нас всіх була світла і мирне життя, потрібно змусити зло відступати у всіх його проявах, а це в наших силах.
Пряме посилання
Переглядів: 679 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Презентація на тему - КОЛОЇДНА...
Презентація на тему - Будова і...
Алгебра і початки аналізу М. І...
Презентація на тему - РОСЛИННИ...
Презентація на тему - ПРАВИЛА ...
Презентація на тему - Зведені ...

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Твір на тему "Добро і зло" який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!