Головна » Готові твори

Твір на тему "Добро і зло"

Твір на тему "Добро і зло" скачати

Скачати повну версію

Я впевнена , що кожен задавав собі питання, чи просто замислювався про те, що ж таке добро і зло. Ці поняття можна порівняти з «добре» і «погано», тобто вони різнополярні, але все ж зв'язок між ними є. Без добра не вийде зла і так далі. Бути добрим, в моєму понятті означає бути милосердним не тільки до оточуючих людей, які потрапили в біду, а й до тварин , навколишньому середовищу, тобто не бути байдужим. Добра людина завжди поспішає на допомогу. Добро робити набагато легше, ніж зло. Якщо людина, з певних причин потрапив під вплив людей , які можуть галасливою компанією побити бездомну собаку, то він буде це робити разом з ними. А ось протистояти такому негативному колективу, набагато важче і не всякий з таким впорається. Тут потрібно мати свою особисту думку, що не злякатися насмішок таких «друзів» і вчинити по совісті . Якщо вчасно поставити на місце «ватажка » такої компанії, то будьте впевнені, що він , втративши статус, буде лицемірно Вас нахвалювати.

Будь-яке зло можна перемогти добром. Будь-який вчинок робить наш світ кращим і добрішим . Жорстокість, цинізм, нетерпимість, лицемірство, святенництво - всі ці хвороби нашого суспільства можна вилікувати таким ліками, як добро. Якщо добрим словом відповісти на хамську поведінку, грубіян буде в глухому куті, а можливо і перегляне свої погляди на життя. Всі ми в дитинстві слухали казки, прочитані нам бабусями і мамами, вони були нашими першими в житті вчителями. У них завжди було одне дуже важливе для нас: добро завжди могло перемогти зло. Ось цей постулат і потрібно взяти для себе з дитинства , як путівник по життю. Щоб більш глибоко визначити для себе, що означає добро і що зло, можна звернутися до даних тлумачного словника російської мови, який створив І.Даль. Ухвалою добра з цієї розумній книзі є благо , що корисно і чесно і чого вимагає обов'язок громадянина, людини і сім'янина. Погодьтеся , що це поняття описується досить складним і багатослівним визначенням, а от на «зло» дісталося всього два слова - лихі та зле. Між цими поняттями дуже тонка, ледь помітна риса і дуже важливо її вчасно побачити і не переступити в сторону зла.

Ви ніколи не замислювалися, чому зло найчастіше темного кольору, з холодними відтінками, а ось добро увазі яскраві, червоні кольори, в даному випадку вони позначають красу не тільки матеріальну і предметів, а й духовну. Ласкаво зі злом завжди ворогують і протистоять один одному. Переступаючи межу, можна дуже швидко опинитися на стороні лиха, але от стати знову добрим набагато важче. Я просто впевнена, що перевага має бути на боці добра, інакше в світі може настати хаос і морок. Щоб у нас всіх була світла і мирне життя, потрібно змусити зло відступати у всіх його проявах, а це в наших силах.
Пряме посилання
Переглядів: 619 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Презентація на тему - Допоміжн...
Англійська мова А. М. Несвіт 9...
Презентація на тему - Знайомст...
Твір на тему: Пам'ятки США
Русский язык Н. А. Пашковской,...
Математика Г. П. Бевз, В. Г. Б...

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Твір на тему "Добро і зло" який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!