Головна » Готові твори

Твір на тему "Дружба"

Твір на тему "Дружба" скачати

Скачати повну версію

У кожної людини є близькі, друзі, це і однокласники, і однодумці. З самого раннього віку, починаючи з дитячого садка, потім школи, ВУЗу, армії, на підприємстві, навіть на відпочинку - всюди є різні люди, до яких ми відчуваємо перевагу. Не завжди ці контакти переростають у справжню дружбу. Вона може виникнути скрізь, є дворова, по Інтернету і ще багато інших прикладів. Друзі можуть допомогти в навчанні, роботі, в біді і розділити радість. Одиноким і замкнутим людям складніше жити, їм більш важко розкрити свої якості і побачити їх в інших. Лише тільки в спілкуванні з одним Ви можете розкритися у всіх своїх кращих якостях. Буває, що виникає сварка чи конфлікт, але справжнім друзям це не страшно. Вони завжди подолають всі ці роз'єднання, так як вони розуміють один одного з півслова. При позитивному і дружньому ставленні , кожен виручає свого друга, захищає і відстоює його інтереси. Сьогодні дружба, мені так здається, злегка трансформована, вона зазнала певні видозміни . Не дуже вірю у щирість друзів, знайдених в мережах інтернету . Так, можна спілкуватися і обговорювати якісь фільми, музику, події, але це, швидше за все для випадкових друзів.

Дружба - це те, що дається не всім, тому нею потрібно дорожити і намагатися зберегти їй на довгі роки. Кажуть, що друзів не може бути багато, але якщо є один і справжній, то це дуже важливо. Вона часто виникає, якщо є спорідненість душ, або загальні інтереси, в цьому випадку друзі розуміють один одного з півслова. У мене є справжній друг, з яким ми почали спілкуватися ще в дитячому садку. Тепер ми вчимося в одному класі, наші батьки теж дружать між собою, але не так як ми. У нас є свої секрети і мрії , і я знаю точно , що вони тільки наші з моїм другом і ніхто про них не дізнається, адже він справжнісінький і вірний товариш.

Мені мама дуже давно говорила, що я повинен ставитися до інших також, як би я хотів , щоб вони вели себе по відношенню до мене, я дуже стараюся дотримуватися цієї ради , тому намагаюся завжди вислухати друга, і він робить те ж самое.Одно я знаю точно , що якщо раптом зі мною трапиться лихо або з моїм другом , то ми прийдемо один одному на допомогу , ні хвилини не роздумуючи. Адже друзі пізнаються в біді - ця дуже мудре прислів'я точно характеризує дії людини в самих екстремальних ситуаціях . Разом можна вирішити найважчі проблеми. Я вважаю себе дуже щасливим молодим чоловіком, адже у мене є такий перевірений, вірний, надійний і відданий друг.
Пряме посилання
Переглядів: 533 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Презентація на тему: загін Сум...
Українська мова О. В. Заболотн...
Презентація на тему - НЕПРЯМІ ...
Математика Г. М. Янченко, В. Р...
Презентація на тему - Сили вза...
Презентація на тему - СТАРОДАВ...

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Твір на тему "Дружба" який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!