Головна » Готові твори

Твір на тему "Дружба і кращий друг"

Твір на тему "Дружба і кращий друг" скачати

Скачати повну версію

Що потрібно людині для щастя? Кожен по-своєму відповість на це питання , але в кожній відповіді обов'язково буде присутній одне дуже важливе слово - дружба. Кожен день ми спілкуємося з безліччю людей, але лише небагатьох з них ми з повною впевненість можемо назвати друзями.

Кращий друг - це людина, з якою можна розділити і горе і радість , розповісти всі секрети, поділитися переживаннями. Одному ми можемо довірити найпотаємніше. Без друзів наше життя втрачає свої фарби.

Звичайно ж, у нас завжди є улюблені батьки, які зрозуміють і підтримають у важку хвилину, але друг - це щось інше. Батьки завжди з Вами, з самого народження , а справжнього друга потрібно зуміти відшукати. Буває, зустрінеш людину і, через деякий час, вже просто не можеш уявити своє життя без нього.

Таке трапляється рідко, тому справжню дружбу потрібно берегти. Близьких людей не повинно бути багато. Так говорить народна мудрість. Дійсно, навколо нас багато знайомих і товаришів по інтересам, але не варто плутати їх із справжніми вірними друзями.

Дуже важливо знати, що якщо трапиться лихо, ваш друг не відвернеться від вас. У дитинстві і молодості нам здається, що таких друзів у нас десятки, але потім, сувора правда життя розкриває наших "друзів" з досить непривабливих сторін.

В одній старій притчі розповідається про те, як молода людина, вирішивши відсвяткувати день народження, запросив 100 друзів.

Батько юнака був дуже мудрою людиною і вирішив дати синові урок. У самий розпал свята, він вийшов до гостей із закривавленим ножем у руках і розповів гостям, що вбив людину. Після такої заяви, всі запрошені "друзі" кинулися до виходу, допомогти залишилися лише двоє. Тоді батько підкликав свого сина і, вказавши на залишилися хлопців, вимовив: "Ось твої справжні друзі".

Ця притча вчить нас правильно вибирати друзів і цінувати людей, перевірених часом і негараздами. Зрештою, знайомих може бути багато, а кращий друг - один.
Пряме посилання
Переглядів: 1140 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Презентація на тему - Music an...
Презентація на тему - Фразові ...
Рідна мова М. І. Пентилюк та і...
Хімія Н. М. Буринська 8 клас
Презентація на тему - Зведені ...
Презентація на тему - CHARLIE ...

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Твір на тему "Дружба і кращий друг" який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!