Головна » Готові твори

Твір на тему "Епоха постмодернізму"

Твір на тему "Епоха постмодернізму" скачати

Скачати повну версію

Філософсько-історична система - постсучасність або так званий постмодерн сам по собі вже є підривом основ старого індустріального минулого, але його погляд спрямований в далеке майбутнє. Відомо, що ще в 5 столітті, християнські теологи використовували протиставлення нової історичної епохи язичництва.

Середземномор'я з його обрядами, вірою, громадською діяльністю, життєвим укладом. Проте, постмодернізм розглядається суспільством як породження заходу, західної ідеології як новий стан культури. Він не являє собою її крах.

Швидше за все, сприймається суспільством як неймовірно потужне за масштабом об'єднання, що з'явилося в епоху модерну, на початку 50 - х років 20 століття і скорило багато уми діячів культури і мистецтва.

У радянської тоталітарної Росії епоха постмодернізму була позбавлена ​​суспільної свободи. І не дивлячись на величезну роль засобів масової інформації, вона не була володаркою людських душ, так як не піднімала проблем історії і життя. Хоча з історичної точки зору має право на відверту відкриту літопис цілої епохи в житті країни.

Думаючи про постмодернізм, мимоволі переносишся думкою до революції. Якщо російська революція нічого не принесла крім злиднів, то у постмодерну є перспектива.

Головне, щоб лідери, які проповідували постсучасність сьогодні, не були аморальні, безпринципні і кровожерливі. А діячі культури і мистецтва в своїй творчості керувалися високою громадянськістю. Щоб не загубилися і не пішли в небуття загальнолюдські цінності, моральні проблеми і вічні питання буття. Важко сказати, що далі чекає епоху постмодернізму. Остаточний вирок винесе тільки час.
Пряме посилання
Переглядів: 303 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Презентація на тему - Президен...
Відповіді та рішення до підруч...
Англійська мова О. Д. Карп'...
Презентація на тему - РОСЛИННИ...
Твір на тему "Англійська ...
Презентація на тему: Музична т...

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Твір на тему "Епоха постмодернізму" який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!