Головна » Готові твори

Твір на тему "Інтернет: плюси і мінуси"

Твір на тему "Інтернет: плюси і мінуси" скачати

Скачати повну версію

Наука і прогрес не стоять на місці, постійно привносячи в наше життя щось корисне, покликане істотно її полегшувати. Або ускладнювати? Ось так, наприклад, вийшло з комп'ютером та інтернетом. Скільки вже списів поламали сперечальники, намагаючись довести, корисна всесвітня мережа чи завдає шкоди. І чого ж більше: плюсів чи мінусів?

Спочатку про переваги. Інтернет вміщує величезний обсяг корисної інформації. Тепер не потрібно ходити в бібліотеку, щоб підготувати реферат або доповідь, прочитати літературний твір зі шкільної програми, знайти викрійку або візерунок для в'язання. Варто лише ввести запит і навіть записувати нічого не потрібно - досить роздрукувати.

Якщо є вільний час, його можна з користю провести, скориставшись всесвітньою павутиною. На планеті так багато захоплюючого та дивовижного, що навряд чи буде можливість побачити на власні очі хоч якусь частину. А от з екрану монітора можна подивитися на Ніагарський водоспад, Стоунхендж або джунглі Амазонки. Причому, це можуть бути фотознімки або цікаве аматорське відео, або науково -популярний фільм.

Є проблеми з англійською? І тут не гірше репетитора допоможе інтернет. Хочеш, відвідуй курси, де, змагаючись з такими ж учнями, в будеш вчитися легко і з задоволенням. Бажаєш, дивись англійською фільми або анімацію. Можливостей достатньо.

Для тих, хто хоче освоїти приготування якоїсь страви або виготовити потрібну річ, існують майстер -класи, поетапно все що показують.

Можна ще багато знайти переваг, наприклад, можливість подивитися гучний фільм, почитати відгуки або послухати музику, поспілкуватися з ровесниками з інших міст і навіть країн.

Але треба подивитися і на зворотний бік медалі - мінуси. Не дарма інтернет назвали павутиною - він затягує. Дуже важко вчасно відірватися від монітора, особливо, якщо граєш в ігри онлайн. А тривале сидіння перед комп'ютером, як довели медики, може мати серйозні наслідки. І проблеми можуть виникнути не тільки із зором.

Молоді люди , звикли проводити багато часу в соціальних мережах. Іноді це призводить до того , що виникають труднощі при спілкуванні в реальному світі.

Погано, коли замість того, щоб грати з ровесниками в рухливі ігри , діти сидять перед комп'ютером. А ще кажуть, що онлайн- ігри призводять до порушення психіки, а в деяких випадках навіть до смерті.

Але я вважаю, що навіть у найбільш правильних речах можна знайти небезпека . Варто тільки постаратися. А всі перераховані мінуси швидко переростають в плюси. Відомо всім: чого багато, то шкідливо. Якщо сидіти в інтернеті лише належний час, роблячи перерви, маючи інші хобі, то всесвітня мережа ніколи не стане для людини небезпечним захопленням.
Пряме посилання
Переглядів: 3161 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Презентація на тему - РОБОТА І...
Презентація на тему - Цифровий...
Презентація на тему: Замки Анг...
Презентація на тему - Будова і...
Всесвітня історія. Довідник
Відповіді та рішення до підруч...

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Твір на тему "Інтернет: плюси і мінуси" який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!