Головна » Готові твори

Твір на тему "Інтернет: плюси і мінуси"

Твір на тему "Інтернет: плюси і мінуси" скачати

Скачати повну версію

Наука і прогрес не стоять на місці, постійно привносячи в наше життя щось корисне, покликане істотно її полегшувати. Або ускладнювати? Ось так, наприклад, вийшло з комп'ютером та інтернетом. Скільки вже списів поламали сперечальники, намагаючись довести, корисна всесвітня мережа чи завдає шкоди. І чого ж більше: плюсів чи мінусів?

Спочатку про переваги. Інтернет вміщує величезний обсяг корисної інформації. Тепер не потрібно ходити в бібліотеку, щоб підготувати реферат або доповідь, прочитати літературний твір зі шкільної програми, знайти викрійку або візерунок для в'язання. Варто лише ввести запит і навіть записувати нічого не потрібно - досить роздрукувати.

Якщо є вільний час, його можна з користю провести, скориставшись всесвітньою павутиною. На планеті так багато захоплюючого та дивовижного, що навряд чи буде можливість побачити на власні очі хоч якусь частину. А от з екрану монітора можна подивитися на Ніагарський водоспад, Стоунхендж або джунглі Амазонки. Причому, це можуть бути фотознімки або цікаве аматорське відео, або науково -популярний фільм.

Є проблеми з англійською? І тут не гірше репетитора допоможе інтернет. Хочеш, відвідуй курси, де, змагаючись з такими ж учнями, в будеш вчитися легко і з задоволенням. Бажаєш, дивись англійською фільми або анімацію. Можливостей достатньо.

Для тих, хто хоче освоїти приготування якоїсь страви або виготовити потрібну річ, існують майстер -класи, поетапно все що показують.

Можна ще багато знайти переваг, наприклад, можливість подивитися гучний фільм, почитати відгуки або послухати музику, поспілкуватися з ровесниками з інших міст і навіть країн.

Але треба подивитися і на зворотний бік медалі - мінуси. Не дарма інтернет назвали павутиною - він затягує. Дуже важко вчасно відірватися від монітора, особливо, якщо граєш в ігри онлайн. А тривале сидіння перед комп'ютером, як довели медики, може мати серйозні наслідки. І проблеми можуть виникнути не тільки із зором.

Молоді люди , звикли проводити багато часу в соціальних мережах. Іноді це призводить до того , що виникають труднощі при спілкуванні в реальному світі.

Погано, коли замість того, щоб грати з ровесниками в рухливі ігри , діти сидять перед комп'ютером. А ще кажуть, що онлайн- ігри призводять до порушення психіки, а в деяких випадках навіть до смерті.

Але я вважаю, що навіть у найбільш правильних речах можна знайти небезпека . Варто тільки постаратися. А всі перераховані мінуси швидко переростають в плюси. Відомо всім: чого багато, то шкідливо. Якщо сидіти в інтернеті лише належний час, роблячи перерви, маючи інші хобі, то всесвітня мережа ніколи не стане для людини небезпечним захопленням.
Пряме посилання
Переглядів: 2935 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Презентація на тему - Збережен...
Математика (рівень стандарту) ...
Хімія О. Г. Ярошенко 8 клас
Презентація на тему - Молоко т...
Презентація на тему - ДІЛОВІ П...
Відповіді на запитання і завда...

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Твір на тему "Інтернет: плюси і мінуси" який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!