Твір на тему "Я підліток" скачати обо дивитися онлайн - Довідник
Головна » Готові твори

Твір на тему "Я підліток"

Твір на тему "Я підліток" скачати

Скачати повну версію

Поки що ми перебуваємо у віці, коли нас складно назвати дорослими, але вже начебто і не діти малі. Ми - підлітки. От мене, наприклад, поки не дуже зачіпають і хвилюють проблеми дорослих, але про своє майбутнє я вже іноді замислююся. Цікаво, ким я стану, як складеться моя доля, яка в мене буде сім'я, чи багато у мене буде друзів?

Напевно всім у підлітковому, тобто моєму віці хочеться виглядати більш старшими і скоріше подорослішати. Ми претендуємо на самостійність в цьому віці, намагаємося кому то що то доводити, але це все більше схоже на дитинство, а не дорослішання. Поки ще я не вирішив, ким стану, поки найголовніше - це закінчити школу і здати ЗНО в одинадцятому класі, але до цього ще ой як далеко. Для мами - я «телепень і шибеник». Але я то знаю, що це вона так говорить, бо дуже мене любить. Просто я ще не визначився ні з майбутньою професією, ні з навчанням після закінчення школи. Поки що я дуже люблю займатися замальовками пейзажів, можу зробити малюнок олівцем маминого портрета, і їй це дуже подобається. А раптом я - майбутній і дуже знаменитий художник - портретист? Хто знає

На мою особисту думку така кількість дорослих проблем , з якими вони стикаються в житті , вони самі собі й придумали . Адже можна було б і без них обійтися. Вони чому то завжди прислухаються до чужої думки , їм заздрять , постійно хтось радить і втручається в їхні справи і проблеми. Ось я , коли стану дорослим , буду вільним і незалежним. Можливо , що цього дуже важко буде досягти , але я буду намагатися з усіх сил. Я не хочу в майбутньому виявитися сірою , непомітною мишкою. Звичайно ж , доведеться відстоювати і доводити свою думку , але от відступати я не буду ніколи - це доля слабких і бездарних . Це , звичайно спірне питання , але це моя особиста думка. Мама мені каже , що з моїм характером мені важко доведеться в житті , що потрібно завжди йти на компроміс. Можливо , що вона і права , адже у неї великий життєвий досвід , і вона має повне право так стверджувати . Але ж це моє життя і я , як підліток , маю право на помилку , на них говорять , вчаться. У моїх однокласників майже у всіх є які-небудь захоплення або хобі: хто то зайнятий фотографією , хтось пише вірші і захоплюється історією російської літератури , а одна дівчинка вже навчилася чудово шити і до неї чергу однокласниць . З твердою впевненістю можу сказати , що серед моїх однокласників немає жодної тієї самої « сірої мишки » , кожен з хлопців по -своєму вже цікавий і у нього є якісь нахили та здібності. Якби можна було хоч одним оком побачити наше майбутнє , тоді було б набагато простіше жити зараз в цьому віці. Але тоді може і прагнути ні до чого не потрібно було б . А ось чи правильно це , це ще питання.
Переглядів: 2066 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Англійська мова О. Д. Карпюк 5...
Презентація на тему - Земля. М...
Презентація на тему - Функціон...
Презентація на тему - Астроном...
Англійська мова В. М. Плахотни...
Англійська мова А. М. Несвіт 9...

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Твір на тему "Я підліток" який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!