Головна » Готові твори

Твір на тему "Я підліток"

Твір на тему "Я підліток" скачати

Скачати повну версію

Поки що ми перебуваємо у віці, коли нас складно назвати дорослими, але вже начебто і не діти малі. Ми - підлітки. От мене, наприклад, поки не дуже зачіпають і хвилюють проблеми дорослих, але про своє майбутнє я вже іноді замислююся. Цікаво, ким я стану, як складеться моя доля, яка в мене буде сім'я, чи багато у мене буде друзів?

Напевно всім у підлітковому, тобто моєму віці хочеться виглядати більш старшими і скоріше подорослішати. Ми претендуємо на самостійність в цьому віці, намагаємося кому то що то доводити, але це все більше схоже на дитинство, а не дорослішання. Поки ще я не вирішив, ким стану, поки найголовніше - це закінчити школу і здати ЗНО в одинадцятому класі, але до цього ще ой як далеко. Для мами - я «телепень і шибеник». Але я то знаю, що це вона так говорить, бо дуже мене любить. Просто я ще не визначився ні з майбутньою професією, ні з навчанням після закінчення школи. Поки що я дуже люблю займатися замальовками пейзажів, можу зробити малюнок олівцем маминого портрета, і їй це дуже подобається. А раптом я - майбутній і дуже знаменитий художник - портретист? Хто знає

На мою особисту думку така кількість дорослих проблем , з якими вони стикаються в житті , вони самі собі й придумали . Адже можна було б і без них обійтися. Вони чому то завжди прислухаються до чужої думки , їм заздрять , постійно хтось радить і втручається в їхні справи і проблеми. Ось я , коли стану дорослим , буду вільним і незалежним. Можливо , що цього дуже важко буде досягти , але я буду намагатися з усіх сил. Я не хочу в майбутньому виявитися сірою , непомітною мишкою. Звичайно ж , доведеться відстоювати і доводити свою думку , але от відступати я не буду ніколи - це доля слабких і бездарних . Це , звичайно спірне питання , але це моя особиста думка. Мама мені каже , що з моїм характером мені важко доведеться в житті , що потрібно завжди йти на компроміс. Можливо , що вона і права , адже у неї великий життєвий досвід , і вона має повне право так стверджувати . Але ж це моє життя і я , як підліток , маю право на помилку , на них говорять , вчаться. У моїх однокласників майже у всіх є які-небудь захоплення або хобі: хто то зайнятий фотографією , хтось пише вірші і захоплюється історією російської літератури , а одна дівчинка вже навчилася чудово шити і до неї чергу однокласниць . З твердою впевненістю можу сказати , що серед моїх однокласників немає жодної тієї самої « сірої мишки » , кожен з хлопців по -своєму вже цікавий і у нього є якісь нахили та здібності. Якби можна було хоч одним оком побачити наше майбутнє , тоді було б набагато простіше жити зараз в цьому віці. Але тоді може і прагнути ні до чого не потрібно було б . А ось чи правильно це , це ще питання.
Пряме посилання
Переглядів: 2341 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Усі твори з Німецької мови
Рідна мова М. І. Пентилюк, І. ...
Презентація з англійської мови...
Готові лабораторні роботи з фі...
Презентація на тему: Типи моло...
Презентація на тему - ПЛАНЕТИ ...

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Твір на тему "Я підліток" який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!