Головна » Готові твори

Твір на тему "Як я планую свій час"

Твір на тему "Як я планую свій час" скачати

Скачати повну версію

На нашій планеті і в нашому житті є безліч різноманітних ресурсів. Напевно, перше, що спадає більшості в голову, при слові ресурс, це: Гроші, корисні копалини, їжа, вода, та інше. Однак, дуже багато, чому, не думають про те, що час - теж ресурс. Ресурс, який абсолютно не схожий на інші. Його не можна помацати , його не можна вдихнути, спробувати на смак. Воно невловиме.

І найголовніше - час не можна придбати, його не можна притримати, призупинити. Його можна тільки втрачати, тільки витрачати. Ні за які гроші ви не купите час . У будь-якому момент , тоді коли ми не думаємо про час, або думаємо, воно неминуче закінчується. Наше життя з кожною секундою стає коротшим. І я вважаю, що цей час необхідно використати з максимальною користю. А інакше, сенс проживати своє життя, нічого не роблячи, немов ви овоч з грядки? Так нету в цьому ніякого сенсу.

Дуже часто ми на щось відволікаємося. Той час, який ми може витратити на роботу, на вдосконалення навичок, ми витрачаємо на щось марне. На соціальні мережі, ігри, та інше. Багато хто скаже, «я так відпочиваю!». Ні, ти не відпочиваєш. Ти просто витрачаєш час. Я абсолютно не проти того, щоб зрідка розслабитися за грою, перевірити пошту, завантажити нові фото. Це виправдано, якщо це робиться один- два рази на тиждень, буквально на п'ятнадцять -двадцять хвилин, за умови, що все інше час ти зайнятий справою. Так, це для багатьох складно, але тільки так можна прийти до успіху. До того ж, коли звикаєш, розумієш, що абсолютно нічого складного в цьому немає.

І в зв'язку з цим, дуже важливо свій час планувати. Виносити на папір те, що ти повинен зробити і коли, це, я вважаю, найефективніший метод розподілу часу. Є навіть така річ , не назву це наукою, але в певному сенсі можна сказати і так, називається «тайм- мененджмент», або мистецтво планування часу. Якщо з цією сферою у вас проблеми - почитайте книги на дану тему.

Що стосується мене, у мене є свій щоденник, куди кожен день перед сном, або вранці, я записую цілі на сьогодні, за часом, виконуючи їх в строк. Також там є цілі на місяць, на півроку на рік. І для досягнення однієї мети, мені потрібно виконати багато дрібних . Безумовно, там є відрізки часу, в які я відпочиваю, для них теж відведено місце.

Я вважаю, що такий метод надзвичайно ефективний, і раджу його всім, це зробить вас набагато продуктивніше.
Пряме посилання
Переглядів: 344 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Презентація на тему - РОЗРАХУН...
Збірка задач і завдань для тем...
Презентація на тему - Клас зем...
Презентація з психології на те...
Презентація на тему - My schoo...
Відповіді та рішення до підруч...

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Твір на тему "Як я планую свій час" який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!