Головна » Готові твори

Твір на тему "Як я провела весняні канікули"

Твір на тему "Як я провела весняні канікули" скачати

Скачати повну версію

Моя тіточка жила біля моря . Зазвичай ми їздили до неї влітку, але одного разу мої батьки їхали в тривале відрядження і відправили мене до неї наприкінці березня, саме на весняні канікули.
 
Незвично було їхати по , знайомим за літом місцям , засипаним снігом. За вікном поїзда білою стіною стояли ліси , переливаючись в променях сонця срібним бісером. І, загалом - то , це було приголомшливо красиво.
 
Тітоньку я відразу і не дізналася . Зазвичай вона стояла на пероні у квітчастій сукні і шикарною , крислатому капелюсі , обмахуючись китайським віялом . Зараз на ній була шуба і колоритний , хутряної тюрбан на голові. Ми розцілувалися і , обнявшись , вирушили в маленький , затишний провулок , де стояв її невеликий , але веселенький будиночок.
 
Місто виглядав похмурим , ще не стрепенувшись від зимової сплячки. Світлофори на перехрестях доріг відсвічували червоно- жовто- зеленими відблисками від мокрого асфальту. На узбіччях лежали сірі , якісь трухляві , замети. Тетушкін будиночок , такий екзотичний і потопає в зелені влітку , тепер самотньо стояв посеред похмурого двору.
 
Наговорившись вдосталь , і перепробувавши всі види домашнього варення , ми вляглися спати у теплій печі.
 
Ранок розбудив нас дзвінкою капежом , що б'є кришталевими краплями по підвіконню . Ми тут же , нашвидку перекусивши і загорнувшись шарфами , пішли до моря . Весняний настрій накривало нас з головою , немов свіжа хвиля .
 
Залишки пухкого снігу у кромки води танули під променями раннього сонця , розпливаючись по різнобарвною гальці . Сіро-зелені гребені хвиль барханами йшли до горизонту. Білокрилі чайки літали над водою , виглядаючи здобич . Вони немов перегукувалися між собою: «Весна прийшла!».
Пряме посилання
Переглядів: 3017 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Презентація на тему - ОЛІМПІЙС...
Презентація на тему - Астроном...
Презентація на тему - візантій...
Хімія Н. М. Буринська 7 клас
Презентація на тему: загін Сум...
Рідна мова О. П. Глазова, Ю. Б...

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Твір на тему "Як я провела весняні канікули" який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!