Головна » Готові твори

Твір на тему "Як я провела зимові канікули"

Твір на тему "Як я провела зимові канікули" скачати

Скачати повну версію

Ці зимові канікули я проводила в місті. Почалися канікули за кілька днів до Нового року , і мені здавалося , що вони будуть йти дуже довго. Перед самим Новим роком випало дуже багато снігу , що надавало зими , особливо , казковий вигляд. Новий рік ми зустрічали вдома всією сім'єю. І хоча я вже не вірю в казки , мені хотілося якогось дива або чарівництва . І ось воно сталося!

Вірніше , це була дивна випадковість. Того дня , коли напередодні свята мама довго поралася на кухні , а ми з татом наряджали ялинку , в двері раптом подзвонили. Ми чекали бабусю з дідусем , і тому я побігла відчиняти двері. Глянула у вічко і не повірила своїм очам. За дверима стояли справжній Дід Мороз в червоному пальто і з величезною бородою , а поруч Снігуронька з білявою косою. Чому я відразу подумала справжній , бо в останній раз це був невдало переодягнений тато. Все виявилося простіше , ніж могло б бути. Дідом Морозом і Снігуронькою виявилися актори , які помилилися квартирою , але чарівну цукерочку я все ж отримала.

Перші січневі дні зимових канікул виявилися сонячними і дуже морозними . У ці дні було здорово гуляти на вулиці і грати в різні зимові ігри - забави. Правда , зліпити сніговика не вдалося , тому що в такі морози сніг виявився сипучим і зовсім не липким. Після таких веселих прогулянок , особливо , було приємно опинитися вдома , де мене чекав гарячий мамин обід . А вечорами ми з татом читали книги і грали в настільні ігри , що виявилося набагато цікавіше комп'ютера.


В один із днів зимових канікул ми всією сім'єю побували в цирку . Якщо чесно , мені не дуже сподобалося , бо стало шкода тварин. У другий день разом з мамою ходили в театр на виставу для школярів , він виявився дуже цікавим і зовсім не нудним . Ось так я провела зимові канікули , які хоч і не такі довгі , як літні, але насичені та цікаві . Так що тепер залишається набратися терпіння і чекати весни і літа.
Пряме посилання
Переглядів: 4702 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Англійська мова А. М. Несвіт 1...
Народне волевиявлення,вибори, ...
Німецька мова Н. П. Басай 8 кл...
Презентація на тему - СТАТИСТИ...
Презентація на тему: Кіпр
Презентація на тему - РЕАЛІЗМ ...

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Твір на тему "Як я провела зимові канікули" який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!