Твір на тему "Як я провів літо" скачати обо дивитися онлайн - Довідник
Головна » Готові твори

Твір на тему "Як я провів літо"

Твір на тему "Як я провів літо" скачати

Скачати повну версію

Після закінчення навчального року я кілька тижнів був удома. Я гуляв з друзями, грав на комп'ютері і читав книги. Найбільше мені сподобалася «Людина- амфібія». У ній автор розповідає про молоду людину Іхтіандра, який міг дихати під водою. Потім я вирушив до бабусі в село. Там я їй допомагав по господарству. У бабусі в саду росте багато яблунь та вишень. Коли я приїхав в село, вишні якраз поспіли. Кожен день ми прокидалися рано вранці і йшли годувати курей і качок. У бабусі багато птахів у дворі: дванадцять курей і п'ятнадцять каченят. Ми їх годували пшоном і листям буряка. Качки дуже любили буряк і листя винограду. Також качки дуже любили плавати в річці. Поївши вранці, вони йшли з двору на річку і ВЕРТАН лише надвечір. Качки здалися мені розумніші, ніж курки. Хоча курки менше боялися мене і дозволяли себе погладити. У бабусі ще був пес Пірат. Він дуже розумний і вміє приносити палицю по команді. Ми з Піратом часто грали в догонялки або просто гуляли по двору. На вулиці я грав з сусідськими дітьми у футбол і катався на велосипеді. На початку липня я поїхав додому.

Удома нічого не змінилося, тільки стало набагато спекотніше. Тепер можна було спокійно засмагати на сонці. Я щодня ходив в басейн плавати з друзями і навчився добре пірнати. Влітку я їв дуже багато кавунів. Кавуни завжди були соковитими і стиглими. Ми з татом їх швидко з'їдали. У цей час я ходив у кіно на «Університет монстрів». Мультик мені дуже сподобався, так як він був смішним і веселим. У ньому молодий монстр Майк, дуже схожий на Смішарики, вступає до університету, щоб вчитися.

Наприкінці липня ми вирушили на море в Сочі. Там було дуже здорово! Ми щодня ходили плавати в морі. Воно було дуже тепле і спокійне. Ми з татом шукали на дні черепашки, і я побачив живого краба, який йшов по дну. Мені дуже сподобалося пірнати під водою в теплому морі. Увечері, коли ставало прохолодно, ми гуляли по набережній. Там було дуже красиво - світили ліхтарі і місяць. Всюди були кафе і ларьки з сувенірами. Ми купили там корабель з черепашок, який я поставлю у себе на столі. Через два тижні ми повернулися додому.

Я почав готуватися до школи. Мені купили зошити, форму і щоденник . Потім знайшли дуже хороший рюкзак, який мені сподобався. Кожен день я читав книжки і робив задачки з математики, щоб згадати все за минулий рік. Погода ставала все прохолодніше. До початку вересня було вже трохи холодно.

Мені дуже сподобалося це літо, адже воно було тепле і повним яскравих відчуттів.
Переглядів: 173 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Презентація з Української Літе...
Презентація на тему - СТАРОДАВ...
Презентація на тему - TRAVELLI...
Презентація на тему - Астроном...
Алгебра, Є. П. Неліна (Профіль...
Фізика Т. М. Засєкіна, Д. О. З...

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Твір на тему "Як я провів літо" який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!