Головна » Готові твори

Твір на тему "Як я провів літо"

Твір на тему "Як я провів літо" скачати

Скачати повну версію

Після закінчення навчального року я кілька тижнів був удома. Я гуляв з друзями, грав на комп'ютері і читав книги. Найбільше мені сподобалася «Людина- амфібія». У ній автор розповідає про молоду людину Іхтіандра, який міг дихати під водою. Потім я вирушив до бабусі в село. Там я їй допомагав по господарству. У бабусі в саду росте багато яблунь та вишень. Коли я приїхав в село, вишні якраз поспіли. Кожен день ми прокидалися рано вранці і йшли годувати курей і качок. У бабусі багато птахів у дворі: дванадцять курей і п'ятнадцять каченят. Ми їх годували пшоном і листям буряка. Качки дуже любили буряк і листя винограду. Також качки дуже любили плавати в річці. Поївши вранці, вони йшли з двору на річку і ВЕРТАН лише надвечір. Качки здалися мені розумніші, ніж курки. Хоча курки менше боялися мене і дозволяли себе погладити. У бабусі ще був пес Пірат. Він дуже розумний і вміє приносити палицю по команді. Ми з Піратом часто грали в догонялки або просто гуляли по двору. На вулиці я грав з сусідськими дітьми у футбол і катався на велосипеді. На початку липня я поїхав додому.

Удома нічого не змінилося, тільки стало набагато спекотніше. Тепер можна було спокійно засмагати на сонці. Я щодня ходив в басейн плавати з друзями і навчився добре пірнати. Влітку я їв дуже багато кавунів. Кавуни завжди були соковитими і стиглими. Ми з татом їх швидко з'їдали. У цей час я ходив у кіно на «Університет монстрів». Мультик мені дуже сподобався, так як він був смішним і веселим. У ньому молодий монстр Майк, дуже схожий на Смішарики, вступає до університету, щоб вчитися.

Наприкінці липня ми вирушили на море в Сочі. Там було дуже здорово! Ми щодня ходили плавати в морі. Воно було дуже тепле і спокійне. Ми з татом шукали на дні черепашки, і я побачив живого краба, який йшов по дну. Мені дуже сподобалося пірнати під водою в теплому морі. Увечері, коли ставало прохолодно, ми гуляли по набережній. Там було дуже красиво - світили ліхтарі і місяць. Всюди були кафе і ларьки з сувенірами. Ми купили там корабель з черепашок, який я поставлю у себе на столі. Через два тижні ми повернулися додому.

Я почав готуватися до школи. Мені купили зошити, форму і щоденник . Потім знайшли дуже хороший рюкзак, який мені сподобався. Кожен день я читав книжки і робив задачки з математики, щоб згадати все за минулий рік. Погода ставала все прохолодніше. До початку вересня було вже трохи холодно.

Мені дуже сподобалося це літо, адже воно було тепле і повним яскравих відчуттів.
Пряме посилання
Переглядів: 242 | Завантажень: 0

Схоже з Готові твори

Презентація "Подорож Колу...
Презентації з німецької мови н...
Презентація на тему - НАЗВИ МІ...
Презентація на тему - Мозок
Презентація на тему - Суспільн...
Гдз - Відповіді на запитання т...

На сторінках Шкільного довідника ви знайдете безліч ГДЗ, презентацій, рефератів, підручників для учнів та вчителів. Кожен матеріал на сайті доступний абсолютно безкоштовно , винятком не є і Твір на тему "Як я провів літо" який також можна скачати на високій швидкості. Всі матеріали розміщенні по категоріях для зручного і швидкого пошуку, наприклад цей з категорії "Готові твори". Всі ГДЗ і Відповіді розміщенні по предметах і класах.
Переглядайте, діліться з друзями, навчайтесь. Бажаємо успіхів!